Metamorfoza Furiny w Genshin Impact przywraca do życia takie postacie jak Jean i Noelle

Jak Furina zmieniła metagrę Genshin Impact

Furina tchnęła nowe życie w grę Genshin Impact, dodając nowe wymiary do budowania zespołu i ożywiając wcześniej niepopularne i niszowe postacie oraz zestawy artefaktów.

Wpływ Furiny na uzdrowicieli

Postać Furiny podkreśla znaczenie uzdrowicieli w grze, dzięki jej mechanizmowi manipulacji punktami życia. Jego umiejętności i impuls wymagają obecności uzdrowiciela w drużynie, aby zapewnić uzdrowienie punktów życia utraconych przez jego wezwanie. Tak więc Dedykowani Uzdrowiciele mają teraz nowy powód, aby zostać włączeni do Twojego zespołu.

Wcześniej uzdrowiciele byli zwykle wykorzystywani do znacznie więcej niż tylko samych zdolności leczniczych. Jednak dzięki Furinie możliwe jest teraz włączenie do swojego zespołu czystych uzdrowicieli, takich jak Barbara czy Qiqi, nawet jeśli nie są oni najlepszym wyborem. Nic nie zastąpi komfortu posiadania w drużynie dedykowanego uzdrowiciela.

Stare postacie są teraz popularne

Furinie udało się tchnąć nowe życie w dwie postacie, które wcześniej były niepopularne: Jean i Noelle. Jean stał się ulubionym wsparciem Anemo dla Furiny. Jeśli chodzi o Noelle, ugruntowała się jako potężna DPS obok Furiny. Dzięki nim te postacie mogą teraz konkurować z najlepszymi postaciami w grze.

Korzystanie z dwóch ekskluzywnych zestawów artefaktów

Wraz z pojawieniem się Furiny wszystkie postacie mogą teraz korzystać z dwóch ekskluzywnych zestawów artefaktów, wcześniej zarezerwowanych dla niektórych postaci. Są to zestawy Marechaussee Hunter i Vermillion Hereafter, które wykorzystują manipulację punktami zdrowia, aby aktywować swoje efekty.

Przed Furiną z tych zestawów mogły korzystać tylko postacie Fontaine i Xiao. Ale teraz dzięki Furinie każda postać może z nich korzystać, o ile należy do tej samej drużyny.

Obsługa trybu Hydro poza kamerą

Furina zrewolucjonizowała sposób używania postaci Hydro, zapewniając wsparcie Hydro poza ekranem dla postaci, które nie używają normalnych ataków. Wypełniło to pustkę dla graczy, którzy potrzebowali postaci Hydro kompatybilnej ze swoją drużyną.

Furina dogłębnie zmieniła metagrę Genshin Impact, dodając nowe wymiary do budowania zespołu i stylów gry. Jest niezbędnym dodatkiem dla każdego gracza. Jeśli nie masz jeszcze Furiny, zalecamy zebranie Primogemów w celu jej przyszłej ponownej premiery.

Źródło: www.bing.com