Materiały Wzniesienia Baizhu w Genshin Impact

Baizhu: wciągająca grywalna postać w Genshin Impact

Od czasu wprowadzenia w wersji 2.0 Baizhu powrócił wraz z Furiną po baner powtórki. Baizhu jest postacią z Katalizatorem Dendro, co oznacza, że ​​jej ataki zadają wyłącznie obrażenia Dendro i mogą wywoływać reakcje Dendro. Jego zdolność leczenia, tworzenia tarcz i stosowania elementów Dendro czyni go idealnym kandydatem do każdego zespołu Hyperbloom.

Podróżuj między Liyue i Sumeru, aby zdobyć materiały dotyczące Wzniesienia Baizhu

Aby uzyskać Materiały Wzniesienia Baizhu, będziesz musiał podróżować pomiędzy Liyue i Sumeru. Ponieważ pochodzi z Liyue, będziesz potrzebować regionalnej specjalności Violetgrass. Dzięki dodaniu The Chasm zbiory w twoim własnym świecie są znacznie łatwiejsze. Jeśli chodzi o resztę, możesz zostać w Sumeru.

Regionalna specjalność – Violetgrass

Fiołkowa trawa to specjalność Liyue i pierwotnie jedna z najtrudniejszych do znalezienia. Na szczęście HoYoverse usłyszał tę skargę i dodał więcej punktów odradzania w The Chasm. Możesz także kupić Violetgrass w trzech różnych sklepach i zebrać ją w doniczce Serenitea, korzystając z działki Luxuriant Glebe.

Krople wspólnych wrogów – seria grzybowa

Zarodniki grzybów, luminescencyjny pyłek i krystaliczny pył cyst to krople wrogów Grzybów. Można je znaleźć w Sumeru, ale także w Świecących Narrows i Podziemnych Drogach Wodnych w The Chasm: Underground Mines.

Normalni bossowie – Pierścień Evergloom

Pierścień Wiecznego Mroku wypada z bossa Niegodziwego Baptysty w Gavireh Lajavard w Sumeru. Boss ten posiada możliwość korzystania z trzech przedmiotów na raz.

Materiały według poziomu wzniesienia

Oto różne materiały potrzebne dla każdego poziomu wzniesienia dla Baizhu w Genshin Impact.

  • Wniebowstąpienie 1 – Poziomy 21-40
  • Wniebowstąpienie 2 – Poziomy 41-50
  • Wniebowstąpienie 3 – Poziomy 51-60
  • Wniebowstąpienie 4 – Poziomy 61-70
  • Wniebowstąpienie 5 – Poziomy 71-80
  • Wniebowstąpienie 6 – Poziomy 81-90

Te wspinaczki wymagają różnych materiałów, od fioletowej trawy po krystaliczny pył cystowy, a także morę.

Źródło: gameranx.com