Lokalizacje wszystkich poczwarek Sand Grease w Genshin Impact

Jak znaleźć wszystkie lokalizacje kokony woskowo-piaskowe firmy Genshin Impact ? Jeśli chcesz podnieść poziom Dehyi i Alhaithama do poziomu 90, będziesz musiał znaleźć wiele Kokonów Piaskowego Wosku wyłącznie w Pustynia Hadramawet z Kolej gwiazdowa Honkai. Jednakże, podobnie jak inne materiały wznoszące się, te węgorze dobijakowe mogą być trudne do znalezienia, jeśli nie wiesz, gdzie szukać.

Poszukiwanie i zbieranie kokonów woskowo-piaskowych

Zbieranie dużej ilości zasobów w celu ulepszania postaci nie jest niczym nowym w grach gacha, takich jak Genshin Impact. Ponieważ do pełnego poziomu niektórych kluczowych postaci potrzebnych jest tak wiele Kokonów Piaskowego Wosku, będziesz musiał wielokrotnie korzystać ze wszystkich ich lokalizacji, jeśli chcesz być skuteczny. Chyba że są dystrybuowane jako darmowe nagrody z kodami Genshin Impact. Tymczasem oto, co musisz wiedzieć o znajdowaniu i zbieraniu kokonów z wosku piaskowego.

Lokalizacje kokonów wosku piaskowego Genshin Impact

Każde z 74 miejsc, w których znajdują się kokony z wosku piaskowego Pustynia Hadramawet z Genshin Impact można dostrzec na powyższym obrazie interaktywnej mapy. Aby uzyskać jak najwięcej, pokrywając jak najmniej terenu, możesz zacząć od wschodu, gdzie w okolicy znajduje się 45 Piaski Al-Azif. Następnie sześć można znaleźć na południu, 13 na południowym zachodzie, pięć na północnym zachodzie i pięć kolejnych na północy.

Należy jednak pamiętać, że chociaż niektóre można znaleźć na powierzchni, rozbijając skały meteorytowe, większość można znaleźć jedynie pod ziemią za pomocą Tunele Wenuta. Jeśli trochę się zagubisz w poszukiwaniu konkretnego kokonu, możesz samodzielnie skorzystać z interaktywnej mapy i powiększyć, aby podać dokładną lokalizację.

Dlatego pamiętaj, aby skorzystać z mapy, aby znaleźć najbliższe wejście do jaskini i zapuścić się pod ziemię, jeśli nie możesz znaleźć nad ziemią kokonów z wosku piaskowego, których szukasz.

Aby było łatwiej, powinieneś to zrobić Tighnari w twojej drużynie, ponieważ jest to umiejętność pasywna Wiedza encyklopedyczna powoduje, że lokalizacje Kokonów Piaskowego Wosku pojawiają się na twojej minimapie, gdy tylko znajdą się w pobliżu.

Czas odnowienia kokonu wosku piaskowego

W Genshin Impact kokony piaskowego wosku odradzają się co 48 godzin. Do pełnego podniesienia będziesz potrzebować 168 kokonów z wosku piaskowego Alhaitham I Dehyabędziesz musiał wracać do tych lokalizacji co dwa dni, aby je zbierać w sposób ciągły, aż uzbierasz wystarczającą ilość.

Będzie to wymagało pewnego wysiłku, ale gdy już przyzwyczaisz się do niektórych lokalizacji po ich jednorazowym zbiorze, będzie to proste.

Teraz już wiesz, jak znaleźć wszystkie lokalizacje Sand Wax Cocoon, spójrz na najnowsze banery Genshin Impact przedstawiające postacie i broń, które możesz odblokować w następnej kolejności. W przeciwnym razie sprawdź nasze rankingi postaci Genshin Impact pod kątem najlepszych postaci oraz listę nadchodzących gier na PC, w które będziesz mógł zagrać w 2024 roku.

Źródło: www.bing.com