Lokalizacje skarbów Lost Riches w Genshin Impact

Wydarzenie Utracone bogactwa powraca do Genshin Impact w wersji 4.3!

W tym wydarzeniu będziesz musiał znaleźć i odblokować lokalizacje energii i skarbów w Obszarach Skarbów, aby zdobyć Starożytne Żelazne Monety i wymienić je na nagrody. Wydarzenie odbywa się w Fontaine i będzie wymagało podróży pod wodą w celu odkrycia skarbów. Aby pomóc Wam w nawigacji po tym wydarzeniu i odebraniu nagród, poniżej szczegółowo opisaliśmy wszystkie lokalizacje skarbów w wersji 4.3 Lost Riches.

Genshin Impact Utracone bogactwa Miejsce skarbów 1

W północnych wykopaliskach musisz zebrać wszystkie kule energii w ciągu dwóch minut, aby odsłonić skrzynię. Z kolei południowe wykopaliska wymagają pokonania wrogów i uzupełnienia paska energii w ciągu dwóch minut, aby uzyskać dostęp do skrzyni.

Genshin Impact Utracone bogactwa Strefa skarbów 2 lokalizacje

Lokalizacje podwodnych kul energii mają wyjątkowy charakter, ponieważ musisz ukończyć wyzwanie, aby odblokować kulę. Po znalezieniu go na miejscu wykopalisk nie ma problemu, aby to zrekompensować. Będziesz musiał wchłonąć zdolność Xenochromatycznego Promienia Łowcy i Tłuszczu, będąc pod wodą, aby ukończyć trzy wyzwania związane z kulami energii w Strefie Skarbów 2.

Genshin Impact Utracone bogactwa Obszar skarbów 3 lokalizacje

Podobnie jak w przypadku innych obszarów, północne miejsce wykopalisk wymaga pokonania wrogów i uzupełnienia paska energii w ciągu dwóch minut, aby uzyskać dostęp do skrzyni. W południowych wykopaliskach musisz zebrać wszystkie kule energii w ciągu dwóch minut, aby odsłonić skrzynię. Więcej lokalizacji obszarów skarbów zostanie dodanych w miarę ich odblokowania.

Źródło: www.eurogamer.net