Lokalizacje Sand Grease Pupas w Genshin Impact: gdzie je znaleźć i zebrać

Ujawniamy wszystkie informacje na temat lokalizacji kokonów piaskowych w Genshin Impact. Jeśli chcesz wyrównać Dehyę i Alhaitham do poziomu 90, będziesz musiał znaleźć wiele piaskowych kokonów wyłącznie na pustyni Hadramaveth w Honkai Star Rail. Jednakże, podobnie jak inne materiały do ​​wznoszenia się, te węgorze dobijakowe mogą być trudne do zdobycia, jeśli nie wiesz, gdzie szukać.

Lokalizacje kokonów piaskowych w Genshin Impact

Każdą z 74 lokalizacji kokonów piaskowych na pustyni Hadramaveth w Genshin Impact można dostrzec na powyższym obrazku interaktywnej mapy HoYolab. Jeśli chcesz zdobyć jak najwięcej, zajmując jak najmniejszą powierzchnię, możesz zacząć na wschodzie, gdzie 45 z nich znajduje się wokół Piasków Al-Azif.

Następnie sześć można znaleźć na południu, 13 na południowym zachodzie, pięć na północnym zachodzie i pięć na północy.

Należy jednak pamiętać, że chociaż niektóre można znaleźć nad ziemią, rozbijając zwietrzałe skały, większość można znaleźć tylko pod ziemią, korzystając z tuneli Wenuta. Jeśli zgubisz się w poszukiwaniu konkretnego kokonu, możesz samodzielnie skorzystać z interaktywnej mapy i powiększyć, aby podać dokładną lokalizację.

Dlatego pamiętaj, aby skorzystać z mapy, aby znaleźć najbliższe wejście do jaskini i zapuścić się pod ziemię, jeśli szukanych kokonów piaskowych nie można znaleźć nad ziemią.

Aby było łatwiej, powinieneś mieć Tighnari w swojej drużynie, ponieważ ich wiedza pasywna, encyklopedyczna, powoduje, że lokalizacje kokonów piaskowych pojawiają się na twojej minimapie, gdy znajdują się one w pobliżu.

Czas odradzania się kokonu piaskowego

W Genshin Impact kokony piaskowe odradzają się co 48 godzin. Ponieważ będziesz potrzebować 168 Piaskowych Kokonów, aby w pełni wyhodować Alhaitham i Dehya, będziesz musiał wracać do tych lokalizacji co dwa dni i stale je hodować, aż będziesz mieć ich dość.

Będzie to wymagało trochę wysiłku, ale gdy już przyzwyczaisz się do pewnych lokalizacji po ich jednorazowym uprawianiu, będzie to łatwy wysiłek.

Teraz, gdy już wiesz, jak znaleźć wszystkie lokalizacje Sand Cocoon, przyjrzyj się najnowszym banerom w Genshin Impact, przedstawiającym postacie i broń, które możesz odblokować w następnej kolejności. Możesz też sprawdzić naszą listę rankingową Genshin Impact, zawierającą najlepsze postacie oraz listę nadchodzących gier na PC, w które będziesz mógł zagrać w 2024 roku.

Źródło: www.bing.com