Lokalizacje Lake Lily w Genshin Impact: 3 najlepsze trasy żniw

Gdzie znaleźć lilię Lakelight w Genshin Impact?

Lilia Jeziora jest niezbędnym materiałem do Wniebowstąpienia Furiny w Genshin Impact. Występuje wyłącznie we wschodnim regionie Fontaine i można go znaleźć w pobliżu jezior i innych zbiorników wodnych. Jeśli chcesz zebrać jak najwięcej lilii Lakelight, niezbędna jest znajomość najlepszych miejsc, w których można je znaleźć.

Najlepsze miejsca na znalezienie lilii Lakelight w Genshin

Istnieją trzy główne lokalizacje, w których można znaleźć Lilię Jeziora w Genshin Impact. Każda lokalizacja oferuje inną ilość tego niezbędnego materiału i ważne jest, aby wiedzieć, gdzie je znaleźć, aby zmaksymalizować swoją kolekcję.

Wokół Płaczącej Wierzby Jeziora

Obszar Jeziora Płaczącej Wierzby, położony na dalekim wschodzie Fountain, jest najlepszym miejscem do zbioru lilii Lakelight. Znajdziesz tam około 38 lilii Lakelight do zebrania. Bliskość kwiatów do tego materiału sprawia, że ​​są one dość łatwe do zbierania. Dodatkowo rozważ wybranie się na wyspę pośrodku jeziora, gdzie rośnie masywne drzewo, gdyż występuje tam również grupa lilii Lakelight, a także dwie dodatkowe w górach na zachód od wyspy.

W pobliżu Loch Urania

Następnym najlepszym miejscem do znalezienia Lilii Jeziornej jest okolice Loch Urania, na północ od obszaru Jeziora Płaczącego Wierzby. Można tam zebrać około 17 lilii Lakelight, zarówno wokół jeziora, jak i na otaczającym go zboczu.

Ścieżką Mglistego Lasu

Ścieżka Mglistego Lasu to ostatnie miejsce, w którym możesz znaleźć Lilię Jeziora. Chociaż ten obszar nie jest tak łatwo dostępny jak poprzednie, nadal oferuje około 19 lilii Lakelight do zebrania. Trzy grupy kwiatów są rozproszone po całym obszarze, co sprawia, że ​​ich zbieranie jest nieco bardziej pracochłonne, ale nadal interesujące, aby uzyskać jak najwięcej lilii Lakelight.

Gdzie kupić Lakelight Lily w Genshin?

W przeciwieństwie do wielu innych materiałów, które można kupić w Genshin, Lakelight Lily nie jest dostępna w regularnie zaopatrzonym sklepie. Jednakże po ukończeniu światowego zadania „Dzika wróżka Erinnyes” będziesz mógł dokonać jednorazowego zakupu do 15 Lili Jeziornych od NPC Melusine o imieniu Pahsive. Po ukończeniu zadania będzie znajdować się w jaskini na północnym krańcu obszaru Loch Urania.

Źródło: www.bing.com