Lokalizacja i strategia Hydro Tulpa w Genshin Impact

Chcesz zmierzyć się z nowym bossem Hydro Tulpą w Genshin Impact po aktualizacji 4.2? Dowiedz się, gdzie się znajduje, jak go pokonać i jakie są najlepsze strategie jego pokonania.

Lokalizacja Hydro Tulpy

Hydro Tulpa znajduje się w Fontaine, dostępna po aktualizacji 4.2. Aby uzyskać do niego dostęp, udaj się do Waypointa w Chemin de L’Espoir. Zaznacz go na swojej mapie, aby łatwiej go przeglądać. Przejdź i popłyń w stronę dużego tunelu. Dotrzesz do niewidzialnej ściany, przejdź przez nią, odblokujesz Waypoint i zmierzysz się z Hydro Tulpą.

Strategie pokonania Hydro Tulpy

Hydro Tulpa jest odporna na ataki Hydro, więc postacie takie jak Furina, Neuvillette i Childe nie będą zbyt przydatne. Uzdrowiciele tacy jak Barbara czy Kokomi mogą być pożyteczni. Użyj drużyny wyposażonej w elementy Cryo, Dendro lub Electro, aby zmierzyć się z Hydro Tulpą. Postacie Pyro są również realną opcją, ale zajmie to więcej czasu.

Podczas walki Hydro Tulpa przeprowadza ataki, których łatwo uniknąć i które można przekazać telegraficznie. Tworzy też uzależnienia, które je wzmacniają, ale można je przezwyciężyć bez ich eliminowania. Łatwiej jednak wygrać walkę, jeśli się ich pozbędziesz. Odkryłem, że samotna walka bez sojuszników jest skuteczniejsza.

Na przykład w pewnym momencie użyłem Ganyu i stwierdziłem, że bardzo pomogła w pokonaniu Hydro Tulpy. Wybierz więc mądrze swoją drużynę i dostosuj strategię do swoich postaci i ich umiejętności.

Wniosek

Genshin Impact jest dostępny na różnych platformach, takich jak PS4, PS5, Windows PC i urządzenia mobilne. Poświęć trochę czasu na dobre przygotowanie i skompletuj odpowiedni zespół przed spotkaniem z Hydro Tulpą. Powodzenia !

Źródło: www.siliconera.com