Lista oczekujących na czterogwiazdkowe postacie w Genshin Impact

Genshin Impact: Odkryj postacie oczekujące na ponowne spotkanie

Wiadomości na temat Genshin Impact

Nowa grafika Genshin Impact przedstawia czterogwiazdkowe jednostki, które od jakiegoś czasu nie miały powtórek, w tym postacie takie jak Gorou, Xinyan i Ningguang. Te postacie są jednymi z najmniej popularnych w grze, co może wyjaśniać, dlaczego od miesięcy nie miały ekskluzywnego sztandaru. Wyciekłe dane sugerują, że postacie te prawdopodobnie nie będą dostępne na nadchodzącym banerze w wersji 4.4, który będzie zawierał nowe postacie i powtórki, takie jak Nahida i Xiao.

Lista oczekujących na czterogwiazdkowe postacie w Genshin Impact

Nowy skład Genshin Impact zawiera czterogwiazdkowe postacie, które od jakiegoś czasu nie miały ekskluzywnego sztandaru. Jednostka typu geograficznego Gorou nie doczekała się powtórki w ciągu ostatnich dziewięciu aktualizacji, podczas gdy Xinyan i Ningguang przeszły przez osiem aktualizacji, nie pojawiając się na sztandarze. Ponadto Kaveh i Layla z Genshin Impact należą do postaci, które mają pojawić się w powtórce. Warto zaznaczyć, że są to jedne z najmniej popularnych jednostek w grze, co może wyjaśniać, dlaczego od miesięcy nie miały ekskluzywnego sztandaru.

Plotki i nadchodząca aktualizacja

Okazuje się, że minęło ponad półtora roku, odkąd Yun Jin z Genshin Impact, dzierżący tyczkę Geopole, otrzymał powtórkę w grze.Z kolei Shikanoin Heizu przegapił pięć aktualizacji z rzędu, podobnie jak Yaoyao. Zła wiadomość jest taka, że ​​według ujawnionych danych znaki te prawdopodobnie nie będą dostępne na banerze.

Po premierze wersji 4.4 Genshin Impact w przyszłym tygodniu gracze będą mieli dostęp do banera przedstawiającego zarówno nowe postacie, jak i powtórki, takie jak Nahida i Xiao. Niektóre wcześniejsze przecieki sugerowały, że Albedo i Yae Miko będą częścią sztandaru wydarzenia na różnych etapach, ale może się to okazać niedokładne. Oczekuje się, że aktualizacja 4.4 będzie większa niż 4.3, ponieważ najwyraźniej wprowadzi wydarzenie Lantern Rite i nowe sekcje do odkrycia w grze.Oprócz nagród w Primogem i Mora, nadchodzący festiwal udostępni darmową postać, co wielu renomowanych przecieków uważa się za czterogwiazdkową jednostkę pirotechniczną Gaming.

Źródło: gamerant.com