Legendarne lokalizacje Genshin Impact 4.2

Poznaj świat Genshin Impact dzięki nowym wyzwaniom wersji 4.0

Genshin Impact w wersji 4.0 to jak dotąd legendarne wydarzenie w historii gier Gacha, niosące ze sobą kilka interesujących mechanik, które wstrząsają zwykłymi doświadczeniami graczy. Nowa, epicka historia, niesamowicie zaprojektowane postacie i super zabawny region sprawiają, że HoYoverse nie przegapiło jeszcze żadnego z trzech pierwszych rozszerzeń. Mimo to chyba najbardziej legendarnym wstępem do tego ważnego cyklu jest idea Lokalnych Legend. Ci bossowie stanowiący wyzwanie dla gracza są dodawani z każdą aktualizacją i oferują nieco wyższy poziom trudności, niż większość graczy jest przyzwyczajona. Dla zainteresowanych zmierzeniem się z tymi legendami, oto przewodnik po lokalizacji każdej z lokalnych legend w Genshin Impact.

Żelazny wicehrabia

Żelaznego Wicehrabiego można znaleźć pod powierzchnią, ukrytego w jaskini po rozwiązaniu zagadki z wrzącą wodą w Genshin Impact 4.0. Aby pokonać tego bossa, gracze będą chcieli sparować ataki kraba, korzystając ze zdolności Xenochromatycznego Kraba Pancernego.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Vivianne z Jeziora

Następnie Vivianne of the Lake można znaleźć tuż przy przejściu na północ od Court of Fontaine, całkowicie na lądzie. Ten boss Hydro przedstawia bardziej prostą walkę, bez żadnych subtelności, więc weź ze sobą najlepszą drużynę spoza Hydro.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Ninianna z Jeziora

Ninianne z Jeziora, potwór podobny do Vivianne z Jeziora, można znaleźć w północnej części regionu Beryl, tuż za wodą. Walka z tym bossem jest podobnym wyzwaniem, więc sprowadzenie silnej drużyny jest koniecznością.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Dobharcu, Władca Ukrytych

Dobharcu, Władca Ukrytych, duży foczy potwór, którego można znaleźć tuż pod wodą w pobliżu Jeziora Ninianne. Ten duży boss, choć uroczy, stanie się niewidzialny, zmuszając graczy do wykorzystania zdolności Xenochromatycznej Tłuszczu, aby go znaleźć.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Miecze Wąwozu

Lokalne legendy Genshin Impact, The Swords of the Gorge, składają się z dwóch stworzeń z gatunku Hunter’s Ray znalezionych w oceanie w pobliżu podwodnego kanionu Thalatta. Aby pokonać te potężne Promienie Łowcy, gracze będą musieli zaatakować połączenie pomiędzy dwoma stworzeniami, korzystając ze zdolności Xenochromatycznego Promienia Łowcy.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Bliźniacze Wróżki Rycerze

Bliźniacze Wróżkowe Rycerze są w zasadzie kopią Mieczy Wąwozu, położonych na południe od Równiny Solacia. Po raz kolejny gracze będą musieli użyć ksenochromatycznej zdolności Promienia Łowcy, aby rozbić więź pomiędzy wodnymi bestiami.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Zanikający weteran

Głęboko w regionie Elton Trenches of the Fountain gracze znajdą lokalną legendę Genshin Impact, Fading Veteran. Po raz kolejny jest to legenda typu Tłuszcz, podobna do Dobharcu, co oznacza, że ​​gracze będą musieli bawić się w chowanego z sonarem ksenochromatycznej Tłuszczu.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Sędzia okręgu oceanicznego

Kolejnym szefem Lokalnego Kraba jest sędzia okręgu oceanicznego. Położony całkiem na południe od Dziedzińca Fontanny, ten potwór może zostać ponownie pokonany, wykorzystując zdolność parowania Xenochromatycznego Kraba Pancernego do przekierowania jego pocisków.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Yseut Zimna ręka

Przejdźmy do Local Legends of Genshin Impact 4.1, z Yseutem, zlokalizowanym na lewo od posągu Seven Liffey. Podobnie jak w przypadku kilku innych bossów do tej pory, ta walka jest prostsza niż inne, chociaż gracze mogą żonglować Yseutem, jeśli zaatakują odpowiednio powiązany.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Luachra Genialna

Wróćmy do niektórych podwodnych stworzeń, z lokalną legendą Genshin Impact, Luachrą Genialną. To stworzenie będące konikiem morskim można znaleźć na północny zachód od konika morskiego z Perły Tysiąclecia. Gracze mogą ją pokonać, korzystając ze zdolności Xenochromatycznej Meduzy, gdy boss szarżuje.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Zautomatyzowany generator pola superkomputerowego

Aby zapoznać się z najnowszą lokalną legendą w Genshin Impact 4.1, mamy zautomatyzowany generator pola superkomputerowego, który można znaleźć na północny wschód od Ruin Centralnego Laboratorium. Ten robot-groźba ma ogromną tarczę Geo, więc posiadanie postaci Geo jest niemal koniecznością, aby przełamać tarczę.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Rocky’ego Avildsena

Aby rozpocząć nasz przewodnik po lokalnych legendach Genshin 4.2, mamy Rocky Avildsen. Ten normalny człowiek, położony na północ od Jeziora Wierzby Płaczącej, może zadawać ogromne obrażenia swoimi atakami. Potrzebne jest tutaj leczenie, tarcza i dobre umiejętności uników.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Liama

Następnie Liam znajduje się na wschód od Jeziora Wierzby Płaczącej i stanowi podobne wyzwanie dla Rocky’ego. Jednak Liam wykorzystuje przede wszystkim reakcje żywiołów, więc jeśli Liam uderzy cię więcej niż jednym atakiem, prawdopodobnie upadniesz.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Mageblade Corrouge

W przypadku pierwszej z dwóch lokalnych legend w Genshin Impact mamy Mageblade Corrouge. To stworzenie pojawi się w ostatnim obszarze zadania Dzika Wróżka Erinnyes, jeśli gracze powrócą tam po raz drugi. Pokonanie stwora jest dość proste i polega na użyciu zdolności Xenochromatic Ball Octopus, aby zaatakować jego pociski i odbić je bezpośrednio z powrotem.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Chasanion

Chassanion, drugi z dwóch bossów Meduzy, można znaleźć w Wieży Ipsissimus po jej zatonięciu w oceanie lub pod wieżą, zanim zatonie. Po raz kolejny walka jest dość prosta i wymaga jedynie spamowania umiejętności Xenochromatic Ball Octopus w kierunku pocisków meduzy.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Deianeira ze Śnieżnej

Wreszcie ostatnią lokalną legendą w tym przewodniku Genshin Impact jest Deianeira ze Śnieżnej. Podczas drugiej wizyty tego bossa można znaleźć w podwodnej kryjówce opisanej w zadaniu Oczekiwany plan. Sam boss może zmniejszyć twoje leczenie, więc pamiętaj o unikaniu trafień, zadając jednocześnie mnóstwo obrażeń.

Źródło obrazu: Interaktywna mapa Genshin

Genshin Impact jest dostępne na PlayStation, urządzeniach mobilnych i komputerach PC.

Źródło: thenerdstash.com