Kompozytor Genshin Impact opuszcza miHoYo i HOYO-MiX

Genshin Impact to gra uwielbiana z wielu powodów, ale jednym z najważniejszych powodów jest muzyka, którą gracze pokochali od chwili jej pojawienia się na scenie. Co czyni tym bardziej znaczącym, że jeden z głównych twórców tych kompozycji, Yu-peng Chen (który używa także swojego pseudonimu scenicznego, Chen Zhiyi), ogłosił, że odchodzi z miHoYo i HOYO-MiX.

Odejście Yu-peng Chena

„Po dokładnym rozważeniu, a także wielu rozmowach z firmą zdecydowałem się opuścić miHoYo i zespół HOYO-MiX, aby realizować moje muzyczne marzenie! „Chen ogłosił na swoim profilu Sina Weibo. Chen był jednym z kompozytorów w zespole HOYO-MiX, ale cieszył się dużym uznaniem w zespole i społeczności graczy.

Przyszłość Genshin Impact

Oczywiście możliwe jest, że Chen powróci do Genshin Impact, pomagając tu i ówdzie na czele, ale na razie fani żegnają się i życzą mu wszystkiego najlepszego w realizacji własnych marzeń. „Proszę Was wszystkich o zrozumienie i uszanowanie mojej decyzji. W przyszłości będę nadal eksplorować muzyczną podróż. Planuję wydać nowy album w przyszłym roku, o tych planach poinformuję Was w przyszłości… Zatem do zobaczenia w Teyvat, drodzy Podróżnicy! »

Źródło – [Reddit]

Źródło: www.bing.com