Kompozytor Genshin Impact opuszcza miHoYo i HOYO-MiX

Genshin Impact, gra doceniana z wielu powodów, w tym ze względu na muzykę, którą gracze pokochali od początku gry, dlatego też ogłoszenie o odejściu Yu-peng Chena (znanego również pod pseudonimem Chen Zhiyi), jednego z głównych kompozytorów gry, miHoYo i zespół HOYO-MiX ma szczególny wpływ.

Wyjazd Yu-peng Chena

W ogłoszeniu na swoim profilu na Sina Weibo Yu-peng Chen powiedział: „Po dokładnym rozważeniu i wielu dyskusjach z firmą zdecydowałem się opuścić miHoYo i zespół HOYO-MiX, aby realizować swoje muzyczne marzenia! » Chociaż Chen był jednym z kilku kompozytorów w zespole HOYO-MiX, cieszył się dużym szacunkiem w zespole i społeczności graczy.

Niepewna przyszłość

Możliwe, że Chen wróci do pracy nad Genshin Impact, pomagając przy niektórych utworach muzycznych, ale na razie fani żegnają go i życzą mu wszystkiego najlepszego w realizacji własnych marzeń. „Proszę Was wszystkich o zrozumienie i uszanowanie mojej decyzji. W przyszłości będę kontynuować moją muzyczną podróż. Planuję wydać nowy album w przyszłym roku i będę Was informował o tych planach w przyszłości… Zatem do zobaczenia w Teyvat, drodzy Podróżnicy! »

Źródło – [Reddit]

Źródło: www.bing.com