Kompletny przewodnik po wydarzeniu Lost Riches 2024 firmy Genshin Impact

Lost Riches 2024 w Genshin Impact: Jak to działa?

Utracone bogactwa to specjalne wydarzenie w Genshin, które regularnie powraca, podczas którego możesz znaleźć zagubiony skarb i zdobyć różne nagrody, w tym specjalnych towarzyszy Mini Seelie.

Jak odblokować wydarzenie Utracone bogactwa 2024 w Genshin Impact?

Aby wziąć udział w wydarzeniu Genshin’s Lost Riches 2024, musisz spełnić kilka warunków wstępnych.

Jak ukończyć Lost Riches w Genshin Impact 4.3?

Aby ukończyć wydarzenie Utracone bogactwa, musisz najpierw porozmawiać z Ulmanem, którego znajdziesz w pobliżu wody na zachód od regionu Fountain Court. Gdy z nim porozmawiasz, otrzymasz specjalne Mini-Seelie, którego możesz użyć do odnalezienia zaginionego skarbu. Jego lokalizację oznaczy mała skrzynia.

Mając na wyposażeniu Mini-Seelie, musisz odwiedzić każdy obszar skarbów przydzielony przez Ulmana, aby odkryć utracone bogactwa. Wydarzenie to rozpoczęło się 2 stycznia, a nowa lokalizacja będzie odblokowywana codziennie aż do 7 stycznia 2024 r., co daje w sumie sześć lokalizacji.

Jak szukać skarbów w Lost Riches w Genshin Impact?

Gdy znajdziesz się w jednym z sześciu obszarów skarbów, możesz użyć Mini-Seelie, aby znaleźć skarb. Zanim będziesz mógł to wykopać, musisz znaleźć trzy energie dla Mini-Seelie.

Energia jest wyświetlana w postaci białej spiralnej ikony na minimapie, która wygląda jak cukierek. Kiedy ją znajdziesz, energia ta będzie wirującą masą, która wygląda trochę jak Pneuma i Ousia. W niektórych obszarach energię można zablokować, a jej odblokowanie wymaga umiejętności ksenochromatycznych.

Gdy zdobędziesz trzy energie, na mapie pojawi się ikona łopaty, która poprowadzi Cię do miejsca ze skarbem, gdzie będziesz mógł odebrać swoje Starożytne Żelazne Monety.

Jak zdobyć Mini-Seelie w Lost Riches w Genshin Impact?

Aby zdobyć własne Mini-Seelie w ramach tego wydarzenia, musisz ukończyć wszystkie sześć stref skarbów i wydać 160 Starożytnych Żelaznych Monet, aby je kupić.

Nagrody za utracone bogactwa w Genshin Impact

Oto wszystkie nagrody, które możesz odebrać w wydarzeniu Lost Riches 2024 w Genshin Impact w wersji 4.3.

Mini Seelie do wyboru: Brilliance, Dayflower, Rosè, Turmeric, Viola, Moss. Cena: 160 Starożytnych Żelaznych Monet za sztukę.

Cenne skarby: Primogemy, Rozum bohatera, Ruda mistycznego zaklęcia, Rozdział starożytnego akordu, Sublimacja czystej świętej kropli rosy, Kielich Wina Nieskazitelnego Morza. Cena: od 20 do 35 starożytnych żelaznych monet.

Jeśli wahacie się czy wziąć udział w tym wydarzeniu, zdecydowanie warto to zrobić. Wymaga to bardzo niewielkiego wysiłku i zapewnia jedną z najbardziej unikalnych nagród w całym Teyvat, a mianowicie pływającego towarzysza Mini-Seelie.

Biorąc udział w tym wydarzeniu za każdym razem, gdy ono powróci, możesz zdobyć dodatkowe Mini-Seelie. W 2024 roku mam dwa różne, a z tego wybiorę trzeci, ponieważ wszyscy gracze będą mogli za każdym razem dodać nowego towarzysza do swojej kolekcji.

Źródło: www.bing.com