Kompletny przewodnik po ukończeniu wydarzenia Utracone bogactwa 2024 w Genshin Impact

Jak wziąć udział w Lost Riches 2024 w Genshin Impact?

The Lost Riches powraca do Genshin Impact z nową edycją w 2024 roku w aktualizacji 4.3. To wydarzenie jest doskonałą okazją do zdobycia jednej z najlepszych nagród specjalnych Teyvat. Aby jednak wziąć w nim udział, niezbędna jest znajomość kolejnych kroków.

Utracone bogactwa to specjalne wydarzenie w Genshin Impact, które powraca regularnie i pozwala na odnalezienie zagubionych skarbów w celu uzyskania różnych nagród, w tym specjalnych towarzyszy zwanych Mini Seelie.

Jak odblokować wydarzenie Utracone bogactwa 2024 w Genshin Impact?

Aby wziąć udział w wydarzeniu Genshin’s Lost Riches 2024, konieczne jest spełnienie kilku warunków wstępnych.

Aby to zrobić, musisz najpierw porozmawiać z Ulmanem, którego znajdziesz niedaleko wody na zachód od regionu Fountain Court. Po rozpoczęciu czatu otrzymasz specjalne Seelie, którego możesz użyć do odnalezienia zagubionych skarbów, oznaczonych małą ikoną skrzyni na mapie.

Jak ukończyć utracone bogactwa w Genshin Impact 4.3

Aby ukończyć to wydarzenie, musisz odwiedzić każdy obszar ze skarbami wskazany przez Ulmana, który będzie odblokowywany stopniowo aż do 7 stycznia 2024 roku. Daje to w sumie sześć lokalizacji do zbadania.

W każdym z sześciu obszarów po prostu użyj Seelie, aby odkryć skarby. Zanim będziesz mógł je wykopać, musisz zebrać trzy energie dla Seelie. Pojawia się jako biała, okrągła, spiralna ikona na minimapie.

Po ukończeniu tego kroku na Twojej mapie pojawi się łopata, która zabierze Cię do miejsca ze skarbem, gdzie możesz odebrać Starożytne Żelazne Monety.

Jak zdobyć Mini Seelie w Lost Riches w Genshin Impact

Aby zdobyć własne Mini Seelie, konieczne jest ukończenie wszystkich sześciu stref skarbów i wydanie 160 Starożytnych Żelaznych Monet na zakup jednej.

Nagrody Lost Riches 2024 w Genshin Impact

Wśród nagród, które możesz zdobyć, znajdują się:
– Mini Seelie do wyboru
– Waluty w grze
– Do wygrania akcesoria i kilka innych atrakcyjnych nagród.

Zatem nie wahajcie się wziąć udziału w tym wydarzeniu, które na pewno jest tego warte, zwłaszcza jeśli chcecie zdobyć Mini Seelie, jedną z najbardziej unikalnych i atrakcyjnych nagród w całym Teyvat.

Źródło: www.bing.com