Kompletny przewodnik po najlepszych kompilacjach od Sigewinne po Fontaine

Co roku podróż w Genshin Impact zabierze Cię do nowego regionu z jego wyjątkową aurą i historią. Najbardziej ekscytującą częścią eksploracji tych regionów jest możliwość zdobycia nowych postaci, które pochodzą z nich. Podczas aktualizacji wersji 4.7 Sigewinne został wprowadzony jako grywalna postać Fontaine’a.

Najlepsze buildy dla Sigewinne

Zanim zagłębisz się w buildy, które możesz stworzyć dla Sigewinne, ważne jest, aby mieć ogólne pojęcie o tym, czym się ona zajmuje. Zasadniczo Atak Żywiołów Sigewinne’a może zostać wywołany na wrogach, odbijając się do czterech razy i zapewniając leczenie całej drużynie. Możesz zwiększyć obrażenia tych odbić, zadając obrażenia Ataku Żywiołów innym postaciom.

Przywołuje także dwie Krople Wody Źródlanej, które mogą pomóc jej zyskać dodatkową energię i zapewnić więcej leczenia. Z drugiej strony, jego Wybuch Żywiołów po prostu zadaje obrażenia na dużym obszarze przez kilka sekund i natychmiast pochłania do dwóch pobliskich Kropli.

Wersja wsparcia/uzdrowiciela

Jest to konfiguracja, którą większość graczy korzystających z Sigewinne będzie chciała zastosować, ponieważ maksymalnie wykorzystuje potencjał leczniczy jego zestawu. Zapewniając dodatkowe leczenie, zestaw Pieśni Dni Bygone zwiększa również obrażenia zadawane przez ataki innych członków drużyny w oparciu o leczenie zgromadzone w ciągu sześciu sekund.

Jednakże w przypadku tego zestawu możesz nie osiągnąć wymaganej liczby punktów wytrzymałości. Jeśli tak się stanie, możesz wybrać wspomniane powyżej dwuczęściowe zestawy, ponieważ oba zapewniają dodatkowe 20% zdrowia, co daje 40% zdrowia przy tylko dwóch zestawach.

Budownictwo DPS Sigewinne

Zanim zaczniemy pracować nad tą wersją, warto wspomnieć, że w pełni z niej skorzystasz, jeśli wydasz kilka euro na zdobycie Konstelacji Sigewinne lub uzyskanie absolutnie boskich statystyk artefaktów. Pierwsza opcja zawsze zapewni ci znacznie większą wartość, ponieważ jego C2 zmniejsza odporność przeciwnika na Hydro, a jego C6 zapewnia mu większą częstotliwość trafień krytycznych i obrażenia krytyczne.

Jeśli planujesz zadawać obrażenia Sigewinne, najlepszym wyborem będzie wybranie na cel Wybuchu, ponieważ zadaje on duże obrażenia, a jego czas trwania może się również wydłużyć wraz z C4. Najlepszym artefaktem do tego celu jest Emblemat Rozdzielonego Przeznaczenia, ponieważ zapewnia dodatkowe obrażenia od Wybuchu zależne od poziomu naładowania Energii.

Priorytet statystyk artefaktu Sigewinne

W zależności od wybranej wersji, będziesz musiał nadać priorytet różnym statystykom swoich artefaktów. Oczywiście uzyskanie przyzwoitych statystyk dla kompilacji wsparcia będzie znacznie łatwiejsze niż dla kompilacji DPS.

Chociaż nie jest to konieczne, nadal możesz mieć trochę odnowienia energii i współczynnika krytycznego w wersji wsparcia, aby zadać trochę obrażeń od eksplozji.

Z drugiej strony ważne jest, aby mieć cztery statystyki wymienione w kompilacji DPS dla każdego artefaktu, jeśli chcesz uzyskać z niego dobrą wartość.

Priorytet talentów Sigewinne

Kolejność ulepszania talentów Sigewinne jest dość prosta, niezależnie od tego, który build wybierzesz. Aby zbudować wsparcie, powinieneś całkowicie skupić się na jego ataku żywiołów, aby zwiększyć ogólne leczenie, a następnie poprawić jego Wybuch. Z drugiej strony, w przypadku kompilacji DPS będziesz chciał skupić się najpierw na eksplozji, ale będziesz także chciał jak najszybciej maksymalnie zwiększyć atak.

Ostatecznie nie musisz ulepszać jego normalnych ataków w żadnej wersji, ponieważ nigdy ich nie użyjesz.

Źródło: www.thegamer.com