Kompletny przewodnik po konstelacjach Fremineta w Genshin Impact

Nowa postać w popularnej grze Genshin Impact. Freminet to 4-gwiazdkowa postać z unikalnym stylem gry, który nie tylko pozwala na ciągłe stosowanie Cryo, ale także obsługuje niedocenianą reakcję żywiołów Shattered. Podobnie jak zyskuje premię do obrażeń po uruchomieniu Shattered, dwie z sześciu Konstelacji Fremineta również wymagają od graczy zabawy z reakcją żywiołów, aby aktywować wzmocnienia.

Jego występ na tle konkurencji

Niestety, będąc jednostką czterogwiazdkową, jej występy są skazane na przyćmienie przez pięciogwiazdkowe postacie, takie jak Eula. Jeśli jednak gracze nalegają na zdobycie jego kopii i granie nim jako głównym DPS, oto wszystko, co powinni wiedzieć o Konstelacjach Fremineta w Genshin Impact.

Czy są one ważne?

Biorąc pod uwagę fakt, że Freminet radzi sobie gorzej niż inne podobne DPS, takie jak Eula w Genshin Impact, zdobycie jej Konstelacji nie zmieni gry. Jeśli jednak gracze chcą po prostu grać jako duet Fratelli Fatui, to tak, warto zdobyć jego C2 i C6.

C1 – Sny otchłani

Efekt: Współczynnik CRIT gąbki ciśnieniowej: Ciśnienie rozbijania zostanie zwiększony o 15%. Znaczenie: Przeciętny

Wskaźnik CRIT na poziomie 15% byłby mile widziany, gdyby nie ograniczał się do części możliwości Fremineta, ale niestety tak jest. Na szczęście umiejętność ta wpływa na wszystkie trafienia Cryo z umiejętności żywiołów Fremineta, więc jest przyzwoita, choć nadal nie eliminuje potrzeby współczynnika CRIT dla normalnego ataku Fatui.

C2 – Pingwiny i Kraina Obfitości

Efekt: Uruchomienie Kri pod Ciśnieniem: Rozbijające Ciśnienie przywróci Freminetowi 2 energii. Jeśli zostanie wywołane Niszczące Ciśnienie na poziomie 4, przywróci 3 punkty energii. Znaczenie: Wysoki

Dwa lub trzy punkty energii mogą wydawać się nieistotne, ale biorąc pod uwagę, że Freminet potrzebuje tylko 60 punktów energii do swojego ostatecznego ataku, ta konstelacja z Genshin Impact nie jest taka zła. To ulepszenie zasadniczo oznacza, że ​​otrzyma około 12 energii przed zakończeniem czasu odnowienia jego superumiejętności, co znacznie zmniejsza energię potrzebną mu do ponownego uruchomienia ostatecznego ataku.

C4 – Taniec i flet w śnieżnym świetle księżyca

Efekt: Po tym jak Freminet aktywuje Frozen, Shatter lub Superconduct na swoich przeciwnikach, jego atak zostanie zwiększony o 9% na 6s. Maksymalnie 2 baterie. Można to aktywować raz na 0,3 s. Znaczenie: Przeciętny

C4 podkreśla znaczenie reakcji elementarnych przy uruchamianiu Fremineta. Jednakże, w przeciwieństwie do jego umiejętności wzniesienia, która aktywuje się dopiero po wystąpieniu reakcji Shattered, czwarta konstelacja Fremineta w Genshin Impact jest bardziej elastyczna, ponieważ gracze mogą również polegać na innych efektach, takich jak Kraina Lodu lub Nadprzewodnictwo, aby je uwolnić. Premia do ataku jest porównywalna z dwuczęściowym zestawem artefaktów, który zapewnia Fatui premię do ataku wynoszącą 18%.

C6 – Moment przebudzenia i rozwiązania

Efekt: Po tym jak Freminet aktywuje Frozen, Shatter lub Superconduct na swoich przeciwnikach, jego CRIT DMG zostanie zwiększony o 12% na 6s. Maksymalnie 3 baterie. Można to aktywować raz na 0,3 s. Znaczenie: Wysoki

Podobnie jak jego C4, również C6 Fremineta wymaga jednej z trzech reakcji elementarnych, aby zadziałało. Tym razem jednak premia jest większa i wynosi 36% wzrost CRIT DMG. Tak długo jak gracze będą mieli wystarczający współczynnik CRIT, to ostatnie wzmocnienie będzie cenne dla DPS Fremineta.

Genshin Impact jest teraz dostępny na urządzenia mobilne, PC, PS4 i PS5. Wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com