Kompletny przewodnik po Genshin Impact: wszystko o Navii

Nowa postać Geo w Genshin Impact: Navia

Navia, nowa postać Geo w Genshin Impact, wydaje się skupiać na reakcji krystalizacji, która zachodzi, gdy Geo napotyka elementy takie jak Hydro, Pyro, Cryo lub Electro. Sugeruje się, że jej zdolność wybuchowa zadaje obrażenia obszarowe i może zgromadzić więcej odłamków Geo, aby ponownie użyć swojej umiejętności. Zestaw Navii może opierać się na jej ataku, a ona może zyskać do 40% dodatkowego ataku w oparciu o przedmioty jej towarzyszy. Potencjalni członkowie drużyny, tacy jak Kujou Sara, mogliby zapewnić niezłe wzmocnienie ataku.

Navia, nowa postać Geo

Postać Geo Navii została potwierdzona w kolejnej wersji gry Genshin Impact. Minęło dużo czasu, odkąd do rodziny Geo dodano nową postać. Została niedawno przedstawiona w rozdziale Fontaine i wywołała podekscytowanie wśród graczy rozumiejących postać Geo. Przecieki Genshin Impact sugerują, że zestaw Navii wprowadzi świeżą odmianę w stosunku do typowych zestawów Geo innych popularnych jednostek.

Przecieki wskazują, że jej zestaw obiecuje zmianę w składzie zespołu elementów Geo, a niedawne wprowadzenie Navii obiecuje przynieść zmiany tym, którzy czekali na przybycie nowej postaci Geo. Zawsze jest coś nowego, na co można się spodziewać, gdy Genshin Impact wprowadza do gry nową postać, niezależnie od przedmiotu lub rodzaju broni.

Czego można się spodziewać po postaci Geo Navii w Genshin Impact

Potencjał rozgrywki Navii

Według ostatnich przecieków dotyczących zestawu Navii w Genshin Impact, skupi ona swój styl ataku na reakcji krystalizacji powstałej, gdy Geo spotyka Hydro, Pyro, Cryo lub Electro. Sugerowano, że absorbując te fragmenty, Navia będzie w stanie uzyskać ich stosy, które będzie mogła uwolnić podczas dużego trafienia obrażeniami Geo. Utrzymanie jego umiejętności może zebrać wszystkie odłamki w okolicy, podobnie jak naładowany atak Neuvillette’a. Sugeruje się jednak, że ostatecznie szkody będą dokładnie takie same.

Sugeruje się, że atak seryjny Navii zada obrażenia obszarowe Geo poprzez przywołanie armaty, a następnie zadawanie okresowych obrażeń Geo. Według przecieków może to nawet zgromadzić więcej Geo Odłamków, aby ponownie wykorzystać jego umiejętności.

Obecnie nie jest jasne, czy obrażenia okresowe kogokolwiek wzmacniają, czy też mają służyć jako DPS. Według aktualnych przecieków sugeruje się, że obrażenia Navii będą pochodzić z jej ataku.

Potencjalni członkowie drużyny Navii

Mając to na uwadze, wspaniały wspierający Geo Genshin Impact, Gorou, nie wydaje się dla niej dobrym członkiem drużyny. Ponieważ pozostali dwaj członkowie drużyny muszą pochodzić z innych żywiołów, aby zwiększyć umiejętności Navii, umiejętność Gorou będzie tylko na poziomie 2, co zwiększy odporność i doda DF jego członkom drużyny. Nie jest to jednak zbyt przydatne dla Navii i usunięcie postaci w celu osiągnięcia 3 poziomu jej umiejętności może nie być tego warte.

Z drugiej strony nie jest tak w przypadku Kujou Sara. Chociaż jego C6 jest bardziej ukierunkowany na obrażenia elektro, większość jego zestawu to ogólnie dobre wzmocnienie ataku. Jeśli Navia będzie polegać na ATK po wydaniu, Kujou Sara będzie dobrą opcją jako jeden z dwóch pozostałych przedmiotów najwyraźniej potrzebnych Navii.

Navia: Ogólnie

Przecieki wskazują, że Navia przybędzie z nowym zestawem artefaktów, które poprawią jej atak i zapewnią dodatkowe obrażenia podczas pochłaniania fragmentów krystalizacji. Wzmacnia to pogląd, że przecieki mogą być słuszne, gdy wskazują, że opiera się na swoim ATK. Może to również oznaczać, że może być jedną z pierwszych, która mądrze użyje „Niekutego” glinianego miecza, biorąc pod uwagę, że nie jest on powszechnym wyborem dla innych użytkowników. Inne opcje mogą być lepsze, ale w tym przypadku może być wykonalna, ponieważ reakcja krystalizacji tworzy również tarcze.

Źródło: www.bing.com