Kompletny przewodnik po Charlotte w Genshin Impact: umiejętności, styl gry i nie tylko

Genshin Impact wersja 4.2: Odkryj Charlotte, nową 4* bohaterkę Cryo/Catalyst

Wersja 4.2 Genshin Impact ujawnia 4* postać „Lens of Verity” Charlotte (krio/katalizator). Była pierwszą postacią Fontaine’a przedstawioną w historii. W tym poradniku szczegółowo opisano jak to działa i jak grać z Charlotte w drużynie w Genshin Impact.

Przewodnik Genshin Impact Charlotte: Opis umiejętności

Priorytet ulepszenia talentu to: spalenie żywiołów > umiejętność żywiołów. Zwykły atak jest bezużyteczny, chyba że jest specjalnie przeznaczony do roli polowego DPS.

Normalny atak: Przechwytywanie w chłodnym kolorze

Charlotte może wykonać do 3 ataków z rzędu, zadając obrażenia kriogeniczne za pomocą Mister Verite, jej spersonalizowanego aparatu. Jego naładowany atak może pochłonąć wytrzymałość i zadać obrażenia kriogeniczne w obszarze obszarowym. Może także wykonać atak nurkowy, który zadaje obrażenia kriogeniczne obszarowe.

W regularnych odstępach czasu, używając naładowanego ataku, Charlotte powala Cierniem Duchowego Oddechu, aby zadać obrażenia kriogeniczne na poziomie Pneumy w obszarze obszarowym.

Umiejętność żywiołu: Kadrowanie: Kompozycja w punkcie zamarzania

Wykorzystując swój bystry instynkt reporterski, Charlotte jest w stanie uzyskać różne efekty w zależności od sposobu użycia tej umiejętności. Może w ten sposób zadawać obrażenia kriogeniczne obszarowe przeciwnikom przed nią i nakładać znaczniki na przeciwników w jej celowniku. Może także powiększyć celownik, aby zadać obrażenia kriogeniczne obszarowo z dłuższym efektem, ale z dłuższym czasem odnowienia.

Wichura Żywiołów: Nieruchome zdjęcie: Kompleksowe potwierdzenie

Charlotte tworzy pole błyskawicznych transakcji, które zadaje obszarowe obrażenia kriogeniczne i przywraca HP wszystkim pobliskim członkom drużyny, w oparciu o atak Charlotte.

Wzniesienie 1: Moment uderzenia

Umiejętność skraca czas odnowienia, gdy wrogowie oznaczeni „Skupionym Wrażeniem” zostaną pokonani, co może zostać aktywowane 4 razy co 12 sekund.

Wniebowstąpienie 4: Zróżnicowane dochodzenie

Charlotte zyskuje dodatkowe leczenie lub obrażenia kriogeniczne w zależności od liczby Fontainian i osób niebędących Fontainianami w drużynie.

Użyteczna umiejętność pasywna: Migawka pierwszoosobowa

Po aktywowaniu Specjalnej Soczewki Analizującej, Charlotte nie może aktywować oryginalnych efektów swojej umiejętności, ale może robić zdjęcia w unikalny sposób.

Przewodnik Genshin Impact Charlotte: Styl gry

Styl gry Charlotte jest bardzo prosty, podobnie jak jej umiejętności. Nie warto używać go jako polowego DPS, ale jego umiejętność żywiołów i wybuch żywiołów powinny być wykorzystywane, gdy tylko są dostępne.

Końcowe przemyślenia

Charlotte jest kriouzdrowicielką, która może być przydatna w zespole, który ceni częste stosowanie krio, lub w zespole, w którym krio nie zakłóca podstawowej reakcji zespołu.

To wszystko w przewodniku Charlotte w Genshin Impact. Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Źródło: gamingonphone.com