Kompletny przewodnik po budowie Chevreuse w Genshin Impact

Reakcje żywiołów w Genshin Impact

Spośród wielu reakcji żywiołów w Genshin Impact, niektóre są bardzo popularne, jak Vaporize i Hyperbloom, podczas gdy inne, jak Crystalize i Overloaded, są niepopularne. Postacie Navia i Chevreuse zostały wydane w wersji 4.3 gry, a ich rozgrywka opiera się odpowiednio na reakcjach Crystalize i Overloaded.

Rola Chevreuse w zespole

Chevreuse może wiele wnieść do swojej drużyny, ale ponieważ bawi się reakcjami Przeciążenia, jej skład powinien składać się wyłącznie z postaci Electro i Pyro, z co najmniej jedną postacią Electro. Chociaż ogranicza to jego możliwości, Chevreuse może nadal odgrywać ważną rolę wspierającą przy odpowiedniej kompilacji w Genshin Impact.

Najlepszy build dla Chevreuse w Genshin Impact

Najlepsza konfiguracja Chevreuse opiera się na jej broni, zestawie artefaktów i podstawowych statystykach. Ważne jest, aby zmaksymalizować zadawane obrażenia i zdolności lecznicze.

Idealny artefakt dla Chevreuse w Genshin Impact

Ponieważ umiejętność bierna 4. Wzniesienia Chevreuse jest powiązana z jej HP, najlepiej jest zbudować ją z pełnymi statystykami HP. Poprawia to jej leczenie, a gracze mogą to wykorzystać, budując Chevreuse z 4-częściowego zestawu Song of Days Past. To jeszcze bardziej poprawi jego leczenie, dając jego drużynie nowe źródło obrażeń oprócz Noblesse Oblige. Jeśli z Noblesse nie zbudowano żadnej postaci, Chevreuse może mieć 4-częściowy zestaw Noblesse Oblige.

Należy zauważyć, że Chevreuse obniża odporność wrogów i zwiększa% ATK swoich sojuszników, więc Noblesse Oblige jest idealnym zestawem dla jej zestawu. Ponieważ jednak istnieje wiele wsparcia, które lepiej współpracują z Noblesse, fakt, że Chevreuse może również zwiększać obrażenia za pomocą Song of Days Past, jest bardzo dobrym dodatkiem do zespołu.

Najlepsza broń dla Chevreuse w Genshin Impact

Ponieważ leczenie Chevreuse, wzmocnienia i osłabienia pochodzą z jej umiejętności pasywnych i umiejętności żywiołów, potrzebuje tylko jednej statystyki, aby doskonale odegrać swoją rolę, czyli HP. Tak więc broń taka jak Czarny Tassel i Słuszna Nagroda jest najlepszą bronią dla Chevreuse w Genshin Impact, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że broń ta jest darmowa i stosunkowo łatwa do zdobycia. To sprawia, że ​​Chevreuse jest bardzo dostępny dla darmowych graczy.

Czarny Frędzel zapewnia Chevreuse 46% PŻ, ułatwiając zbudowanie Obrączki z dodatkowym leczeniem zamiast PŻ, zwiększając jej leczenie i jeszcze bardziej wzmacniając wzmocnienie Przeszłej Pieśni Dni.

Słuszna Nagroda jest bardzo zbliżona do Czarnego Frędzla, ponieważ zwiększa również HP Chevreuse o 27%. Jednak osiągnięcie progu 40 000 HP jest nieco trudniejsze, więc gracze powinni skupić się na statystykach cząstkowych, aby użyć Obręczu z premią leczniczą. Jednakże umiejętność bierna nie jest bezużyteczna, jak w przypadku Czarnego Frędzla. Kiedy Chevreuse zostanie wyleczona, odzyska energię, aby częściej używać wyzwalacza żywiołów.

Po Black Tassel i Rightful Reward nie ma zbyt wielu innych dobrych broni dla Chevreuse w Genshin Impact. Gracze mogą używać Włóczni Favoniusa, aby wspomóc drużynę energią, ale poza tym bezpieczniej jest trzymać się dwóch pierwszych darmowych opcji.

Źródło: gamerant.com