Kompletny przewodnik po budowaniu broni i artefaktów w Chevreuse w Genshin Impact

Nowa aktualizacja Genshin Impact: przewodnik po broni i artefaktach dla Chevreuse

Najnowsza aktualizacja Genshin Impact, wersja 4.3, wprowadziła Chevreuse, 4-gwiazdkową postać typu Pyro dzierżącą rapier. Ten kapitan Specjalnego Patrolu Bezpieczeństwa i Nadzoru odegrał kluczową rolę podczas wydarzenia Róże i Muszkiety w wersji 4.3. Teraz gracze mają szansę zdobyć Chevreuse dla siebie. Jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem, w tym artykule znajdziesz najlepszą wersję Chevreuse, w tym jego broń, artefakty i nie tylko.

Przegląd możliwości Chevreuse

Zwykła umiejętność ataku Chevreuse pozwala ci zadać maksymalnie cztery ataki. Jego naładowany atak zużywa wytrzymałość, aby wykonać atak do przodu. Jego atak nurkowy pozwala mu zadawać obrażenia zbliżającym się wrogom, zadając obrażenia obszarowe. Jego elementarna umiejętność, Rapid Inderdiction Fire, pozwala mu wystrzelić z muszkietu, zadając obrażenia piro wszystkim trafionym wrogom, a także lecząc aktywną postać na polu przez pewien czas. Jego żywiołowy podmuch pozwala mu rzucić w przeciwników wybuchowy granat, zadając obrażenia od ognia na danym obszarze.

Przewodnik po broni Chevreuse

W przypadku broni zaleca się wybranie Kostura Homy, która zwiększa punkty zdrowia i zapewnia premię do ataku zależną od procentu maksymalnych punktów zdrowia Chevreuse. Inną opcją do rozważenia jest Laska Szkarłatnych Piasków, która zapewnia premię do ataku zależną od biegłości żywiołów postaci. Inne bronie, takie jak Słuszna Nagroda, Lanca Favoniusa i Czarny Frędzel, również oferują określone korzyści, ale Kostur Homy pozostaje idealną opcją dla Chevreuse.

Przewodnik po artefaktach dla Chevreuse

W przypadku artefaktów najlepszym wyborem będzie zestaw Karmazynowa Wiedźma Płomieni, który zwiększa obrażenia od ognia i eksplozji. Może także wybrać zestaw Noblesse Oblige, aby zwiększyć obrażenia spowodowane eksplozją żywiołów i wzmocnić swoje zdolności wspierające. Kolejnym zestawem do rozważenia jest Złota Trupa w połączeniu z Noblesse Oblige, która zapewnia mu zwiększenie obrażeń i wzmacnia zarówno jego umiejętności żywiołów, jak i wybuch żywiołów.

Wskazówki dotyczące składu zespołu Chevreuse

Dzięki swoim umiejętnościom Chevreuse świetnie radzi sobie w drużynie Overload, składającej się wyłącznie z postaci typu Pyro i Electro. Choć ogranicza to skład jego zespołu, korzyści, jakie ze sobą niesie, są tego warte. Oto kilka przykładów skutecznego składu zespołu dla Chevreuse…

Dzięki temu obszernemu przewodnikowi będziesz mógł skutecznie rozwijać Chevreuse, aby stała się cennym nabytkiem w Twoim zespole Genshin Impact. Nowa aktualizacja czeka na Ciebie, abyś mógł ją odkrywać z Chevreuse u swojego boku.

Źródło: www.bing.com