Kompletny opis przejścia Próby Furiny w Genshin Impact

Ostateczne wyzwanie Furiny, Hydro Archontki Genshin Impact, odbędzie się w Operze na oczach wszystkich jej ludzi. Podróżnicy i Paimon ciężko współpracują z innymi postaciami, aby znaleźć Tablice Przepowiedni i odkryć prawdziwą tożsamość Hydro Archonta.

Kompletne rozwiązanie procesu Furiny w Genshin Impact

Proces Furiny można podzielić na trzy zasadnicze części:

1. Udowodnij, że Furina nie jest Hydro Archontem

Furina początkowo broni się, mówiąc, że przeżyła ponad 500 lat, jak może być normalnym człowiekiem? Gracze snują teorię, że Furina może być przeklęta, co wyjaśnia, dlaczego odebrała życie normalnemu człowiekowi.

Następnie Podróżnicy będą starali się udowodnić, że Furina nie jest prawdziwym panem Mówcy. Przypominają Furinie, że była zaskoczona i nie zrozumiała werdyktu, gdy Mówca uznał Childe za winnego. Po ustaleniu, że Furina może być człowiekiem, przyszedł czas, aby udowodnić to w Genshin Impact.

2. „Prawdziwe wydarzenia” powiązane z proroctwem na Tablicach Proroctwa

Oto jak powiązać wydarzenia z czterech Tablic Proroctwa:

Ostatecznie Neuvillette akceptuje prawdę i przy użyciu swoich mocy odkrywa ukryte słowa wyryte na tablicach. Po rozszyfrowaniu ukrytej warstwy informacji Neuvillette odkrywa, że ​​gracze błędnie odczytali trzecią i czwartą tabliczkę i zaczyna opowiadać historię Hydro Archonta

Wygląda na to, że czwartej tabliczki nie można zweryfikować poprzez wtargnięcie Morza Pierwotnego do Fortu Meropide w Genshin Impact. W rzeczywistości Neuvillette traktuje to jako ostrzeżenie i prosi Podróżników o ponowne rozszyfrowanie czwartej tabliczki, aby odkryć prawdziwe źródło katastrofy.

3. Jakie jest prawdziwe źródło katastrofy

Ponieważ Neuvillette odkrywa, że ​​ostatnia Tablica Proroctwa została błędnie odszyfrowana, gracze muszą wybrać inne wydarzenie związane z prawdziwą katastrofą. Po tej nagłej świadomości pojawia się „katastrofa”, która przeraża wszystkich mieszkańców Fontain, zmuszając wszystkich do ucieczki z Opery.

Uderzenie Genshina

Genshin Impact to gra RPG z otwartym światem opracowana przez MiHoYo. Koncentrując się na interakcjach między siedmioma elementami, Genshin Impact to darmowa gra gacha z mnóstwem postaci, broni, regionów i nie tylko. Jest dostępny na różnych platformach, w tym na urządzenia mobilne, iOS, Android, PC, PS4 i PS5.

Źródło: www.bing.com