Kompletne rozwiązanie dla próby Furina firmy Genshin Impact

Wielki wieczór w Fontaine

Wyczekiwany wieczór w Operze Fontannowej w Genshin Impact zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim proces Wielkiego Archonta Wody, Furiny. Podróżnicy i Paimon ciężko pracowali, aby poskładać fragmenty przepowiedni, aby odkryć prawdziwą tożsamość Wielkiego Archonta i rzucić światło na wszystkie otaczające ich tajemnice. Ale jakie tajemnice czekają na naszych bohaterów podczas tej próby?

Kompletny opis procesu Furiny w Genshin Impact

Udowodnij, że Furina nie jest Wielkim Archontem Wody

Podróżnicy muszą rozwikłać dziesiątki wskazówek i połączyć elementy, aby uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź w Genshin Impact. Pod koniec zadania prawdziwa tożsamość Wielkiego Archonta Wody zostanie ujawniona Podróżnikom i wszystkim Fontannom.

Rzeczywiste wydarzenia związane z przepowiednią na Tablicach Proroctwa w Genshin Impact

Oto jak powiązać różne wydarzenia z czterech Tablic Przepowiedni w Genshin Impact, które ujawniają informacje związane z Wielkim Archontem Wody i prawdziwą katastrofą.

Zidentyfikuj prawdziwe źródło katastrofy

Po uświadomieniu sobie, że ostatnia tablica przepowiedni została błędnie odszyfrowana, gracze muszą wybrać inne wydarzenie związane z prawdziwą katastrofą szykującą się w Fontaine. Jakie jest źródło tej katastrofy?

Źródło: www.bing.com