Kluczowe lokalizacje skrzyń w Genshin Impact

Jak rozwiązać zagadkę Cennej Skrzyni i Zamkniętego Hydroculusa w Lesie Erinnyes – Rozbity statek Genshin Impact

Podczas eksploracji regionu lasu Erinnyes w Genshin Impact natkniesz się na wrak statku na wschodnim wybrzeżu, na północ od portu Lumidouce. Na dnie wraku znajdziesz zamknięte drzwi, w których znajduje się upragniona, cenna skrzynia i Hydroculus, który należy złożyć w ofierze Statui Fontanny Siódmej. Aby otworzyć drzwi, musisz znaleźć trzy proste klucze do skrzyni. Podążaj dalej, aby znaleźć wszystkie ich lokalizacje i rozwiązać zagadkę Shattered Vessel.

Prosty klucz do sejfu I

Udaj się do najwyższego punktu wraku, gdzie strzałka skierowana jest w górę. Można się łatwo wspinać bez stosowania specjalnych trików. Tam znajdziesz ptasie gniazdo. Zbadaj go, aby zdobyć prosty klucz do skrzyni I.

Prosty klucz bagażnika II

Zauważysz, że na wraku znajduje się zamknięta wspólna skrzynia. Po jego lewej stronie znajdziesz grupę około czterech Łupieżców Skarbów. Pokonaj wszystkich wrogów, aby odblokować skrzynię, a następnie splądruj ją, aby zdobyć prosty klucz do skrzyni II.

Prosty klucz bagażnika III

Udaj się nieco na południe od wraku (zgodnie z mapą), aby znaleźć muszlę z interakcją kopania. Musisz z nim wejść w interakcję dwukrotnie: najpierw przeszukaj, a potem zbadaj sprawę. Uważaj, bo w tej samej lokacji znajduje się kolejne miejsce dochodzenia, w którym otrzymasz Morę. Przeszukanie i zbadanie muszli da ci prosty klucz do skrzyni III.

Otwarcie drzwi i nagrody

Po zdobyciu wszystkich trzech kluczy po prostu wejdź w interakcję z drzwiami na dnie wraku, aby zwrócić wszystkie trzy klucze i je otworzyć. Nie zapomnij przeszukać cennej skrzyni i zebrać hydroculum, które będzie nagrodą za twoje wysiłki.

Aby rozwiązać więcej zagadek w Lesie Erinnyes, zapoznaj się z naszym przewodnikiem zawierającym wszystkie pytania i odpowiedzi dotyczące Genshin Impact Rusty Wreck w Przewodnikach po grach profesjonalnych.

Źródło: progameguides.com