Jak zdobyć Mini Seelie w Genshin Impact

Jak zdobyć Mini Seelie w Genshin Impact

Mini Seelies to jeden z wielu gadżetów, w jakie możesz wyposażyć się w Genshin Impact. Powiemy Ci, jak zdobyć taki dla siebie. Dzięki ponownej premierze wydarzenia Lost Riches 4.3 istnieje szansa na wygranie tego uroczego pływającego stworzenia. Zobaczmy, jak możesz zdobyć kilka Mini Seelies.

Aby zdobyć Mini Seelie w Genshin Impact, możesz kupić je w sklepie z nagrodami za wydarzenie Lost Riches. Dostępnych jest sześć różnych kolorów, ale podczas tego wydarzenia możesz wybrać tylko jeden.

Nie jest to jednak całkowicie darmowe, trzeba zarobić żelazne monety, a dokładnie 160. Możesz zdobyć te żelazne monety, wykonując poszukiwania skarbów. Po rozpoczęciu zadania eventowego (które trwa do 15 stycznia) masz teraz szansę odkryć sześć stref skarbów.

Dostępny wybór Mini Seelies

Gdy zdobędziesz wystarczającą liczbę Żelaznych Monet, zajrzyj do sklepu z nagrodami w wydarzeniu Lost Riches, a powinieneś zobaczyć sześć różnych dostępnych Mini Seelies. Oto Twoje wybory:

Mini Seelie: Blask (jasnoniebieski)

Mini Seelie: Kurkuma (żółta)

Mini Seelie: Dayflower (niebieski)

Mini Seelie: Mech (zielony)

Mini Seelie: Różowe (różowe)

Mini Seelie: Viola (fioletowa)

Chociaż nie kosztują tony żelaznych monet, możesz wziąć tylko jedną. Na szczęście jest to czwarty raz, kiedy wydarzenie Utracone bogactwa powraca, więc możesz spodziewać się kolejnego Seelie w przyszłości, jeśli zostanie wznowione. Gdy już go kupisz, umieść go w sekcji Gadżety w swoim ekwipunku i voilà! Powinieneś teraz widzieć swoje Mini Seelie unoszące się obok ciebie, gdy będziesz przechodził przez Teyvat.

Niestety, nie służą one żadnemu celowi poza działaniem jako przyjemny przedmiot kosmetyczny. Podczas walki Twoje Seelie zniknie, dopóki nie będziesz znowu bezpieczny.

Pozostałe informacje na temat wydarzenia Utracone bogactwa

Mając to już za sobą, być może zechcesz dowiedzieć się więcej o najlepszej wersji Navii, ponieważ została ona właśnie wypuszczona w aktualizacji Genshin Impact 4.3.

Źródło: www.bing.com