Jak zbudować Sigewinne w Genshin Impact: kompletny przewodnik

Znana jako nowa pięciogwiazdkowa grywalna postać w Genshin Impact i pielęgniarka w Meropide Fortress, Sigewinne nie można lekceważyć pomimo jej uroczego wyglądu i niewielkich rozmiarów. Doskonale opanowując walkę, ta meluzyna posiada bardzo cenne umiejętności wsparcia. Znajdźmy razem najlepszy sposób na zbudowanie Sigewinne w Genshin Impact.

Bronie

Sigewinne jest użytkownikiem łuku wodnego, co odpowiada jej zdolnościom wsparcia. Ponieważ skaluje się w zależności od jej zdrowia, a ty chcesz jak najlepiej wykorzystać jej potencjał leczniczy i użytkowy, wyposaż Sigewinne w łuk oferujący statystyki obronne.

Oto najlepsza broń dla Sigewinne: Silvershower Heartstrings (pięć gwiazdek), Łuk Ofiarny (cztery gwiazdki), Łuk Wojenny Favoniusa (cztery gwiazdki), Łuk Recurve (cztery gwiazdki). Wśród tych opcji wyróżnia się Silvershower Heartstrings jako kwintesencja pięciogwiazdkowego łuku dla Sigewinne. Łuk ten oferuje niski podstawowy atak i wysoki procent zdrowia w głównej statystce, doskonale spełniając potrzeby Sigewinne’a. Dodatkowo zwiększa maksymalne zdrowie Sigewinne o 12% i współczynnik trafień krytycznych jej Odłamka Żywiołu o 28% w oparciu o zgromadzone znaki Lifelink.

Zestawy artefaktów

Artefakty są niezbędne do budowania każdej postaci, a Sigewinne nie jest wyjątkiem. Dla Sigewinne szukasz zestawu artefaktów, który zapewni użyteczność i zwiększy jego potencjał leczniczy.

Oto najlepsze zestawy artefaktów dla Sigewinne: Song of Days Past (cztery części), Tenacity of the Millelith (cztery części). Czteroczęściowy Song of Days Past to optymalny zestaw artefaktów dla Sigewinne, ponieważ koncentruje się na zwiększaniu jej zdolności leczniczych. Ten zestaw zwiększa premię do leczenia Sigewinne o 15% i za każdym razem, gdy Sigewinne leczy innych członków drużyny, ich normalny atak, umiejętności żywiołów i obrażenia od eksplozji zwiększają się o osiem procent.

Statystyki i substatystyki artefaktów

Postacie stają się potężne dzięki odpowiednim artefaktom, ale dobre statystyki i substaty czynią je jeszcze silniejszymi. Będąc wsparciem leczącym, Sigewinne chce tylko statystyk defensywnych dla swojej postaci.

Oto główne statystyki, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas hodowli swoich artefaktów: Piaski: HP% lub odnowienie energii, Czara: HP%, Circlet: premia do leczenia lub HP%. Aby jeszcze bardziej ulepszyć te główne statystyki, celuj w maksymalne HP% i regenerację energii w podstatach dla Sigewinne.

Aby zmienić Sigewinne w jednego z najlepszych uzdrowicieli w Genshin, musisz zainwestować w jej Talenty. Poziom, który musisz osiągnąć 90, aby móc korzystać z jej statystyki wzniesienia, a ponieważ jest ona wsparciem, możesz zignorować jej normalne ataki i skupić się na innych częściach jej zestawu. Te talenty powinny być traktowane priorytetowo: Elemental Skill, Elemental Blast. Jej Wybuch Żywiołów zadaje obrażenia od wody poza ekranem i zapewnia leczenie drużyny w oparciu o maksymalne zdrowie Sigewinne, co czyni ją najwyższym priorytetem. Wybuch Żywiołów Sigewinne’a jest również ważny, ponieważ jest to dodatkowe i przydatne obrażenia obszarowe, które możesz wykorzystać podczas rotacji drużyn.

Najlepsze konstelacje Sigewinne

Chociaż zestaw Sigewinne’a spełnia już wszystkie jego potrzeby jako zdolnej jednostki wsparcia, jeśli masz wystarczającą liczbę Primogemów, warto rozważyć zdobycie jego pierwszych dwóch kopii. Pierwsze dwie konstelacje zwiększają czas leczenia Sigewinne, zapewniają tarcze i zmniejszają odporność na wodę wrogów o 35%, co czyni je najlepszymi konstelacjami, jakie można mieć.

Źródło: www.bing.com