Jak ukończyć wydarzenie sieciowe „Backstage Encounter” w grze Genshin Impact.

Magiczna postać Lyney wkrótce pojawi się w Genshin Impact, a wydarzenie internetowe Backstage Encounter pozwoli ci zdobyć dodatkowe Primogemy do losowań Lyney. Oto krótki przewodnik, jak zdobyć wszystkie nagrody z tego wydarzenia. To wydarzenie zapewnia 40 Primogemów i trwa do 16 sierpnia 2023 r. Nie ma ograniczeń czasowych i powinieneś być w stanie ukończyć je w 5 minut.

Krok 1: Zaloguj się na stronie wydarzenia

Dostęp do strony wydarzenia można uzyskać klikając tutaj. Po załadowaniu strony kliknij „Zaloguj się” w lewym górnym rogu i zaloguj się za pomocą identyfikatora gry lub konta HoYoverse. Wybierz swój serwer i upewnij się, że masz poprawną nazwę użytkownika i nazwę użytkownika przed kontynuowaniem. Następnie kliknij duży przycisk „Start” u dołu ekranu, aby rozpocząć wydarzenie!

Opcjonalnie: jeśli nie podoba Ci się automatyczne odtwarzanie muzyki Fontaine, kliknij ikonę nut w prawym górnym rogu, aby ją wyłączyć!

Krok 2: Ukończ samouczek

Lyney wyjaśni, że brakuje niektórych jej akcesoriów i Twoim zadaniem jest pomóc jej je znaleźć. W tym momencie jest wbudowany samouczek, więc klikaj samouczek, dopóki nie zostaniesz poproszony o odwiedzenie niektórych oficjalnych stron mediów społecznościowych Genshin. Zrób to, a u dołu ekranu powinieneś dostać trzy przedmioty: kawałek ryby, rękawiczki i cukierek.

Krok 3: Znajdź brakujące akcesoria

W tym momencie gra poprosi Cię o przeciągnięcie kawałka ryby na krzesło. Przewodnik, który pojawia się na ekranie, faktycznie trochę tęskni za krzesłem; pamiętaj, aby przeciągnąć rybę na środek krzesła, aby została zarejestrowana. Jeśli zrobiłeś to dobrze, wyciągniesz małego czarnego kotka, który chował się za krzesłem. Poruszaj się w prawo za pomocą strzałki po prawej stronie ekranu (lub klawisza strzałki w prawo). Powinieneś zobaczyć pływający wieszak z kapeluszem. Wsuń białe rękawiczki na środek wieszaka, a z kapelusza wyskoczy biały gołąb. Teraz przejdź do końca w lewo za pomocą strzałki po lewej stronie ekranu (lub klawisza strzałki w lewo). Jest smutny miś, który chce cukierka. Daj im cukierka, a oni dadzą ci ostatni brakujący dodatek: bukiet kwiatów!

Krok 4: Odbierz swoje nagrody

Po znalezieniu ostatniego akcesorium strona automatycznie zaproponuje odbiór nagród. Kliknij „Odbierz”, aby wysłać te nagrody za spotkania za kulisami na swoją pocztę w grze. Nie zapomnij odebrać ich w grze, zanim wygasną!

Źródło: www.destructoid.com