Jak prawidłowo zamontować Clorinde w Genshin Impact: wykazy materiałów i wskazówki.

Genshin Impact: Jak podnieść Clorindę do poziomu 90?

Wniebowstąpienie Clorinde w Genshin Impact

Jako terenowy DPS w Genshin Impact, Clorinde powinna zostać wzniesiona do poziomu 90, aby być najskuteczniejszą w tworzeniu idealnej drużyny. Oto lista wszystkiego, czego będziesz potrzebować, aby wejść na Clorindę, a także informacje o tym, gdzie znaleźć przedmioty takie jak Lumitoile i Perłowe Koniki Morskie.

Fontemer Unihorn – milenijny perłowy konik morski

Clorinde używa Fontemer Unihorns jako swojego materiału na szefa świata. Pochodzą z Millennial Pearl Seahorse w górnym Fontaine. Do jego areny można dostać się poprzez podwodne wejście do jaskini na zachodzie. Przyprowadź postacie Pyro, Cryo lub Dendro, aby trafić w perły i ogłuszyć bossa.

Będziesz potrzebował 46 Jednorożców, aby osiągnąć poziom 90. Przekłada się to na około 18 walk z bossami na poziomie 8 świata, wydając około 720 Żywicy.

Gwiezdny

Podobnie jak Neuvillette, Clorinde używa Lumitoiles jako lokalnych specjałów. Te niebieskie rozgwiazdy można znaleźć pod wodą i na plażach Fontaine. Clorinde potrzebuje 168 Świateł Gwiazd, aby osiągnąć maksymalne Wniebowstąpienie.

Podobnie jak inne lokalne specjały, Lumitoiles pojawiają się ponownie 48 godzin po ich zebraniu. Ponieważ w otwartym świecie jest tylko 79 Gwiazd, być może będziesz musiał poczekać, aż się odrodzą, lub zapytać znajomego, czy możesz splądrować ich świat.

Nieprawidłowe materiały od Fontemer

Powszechne materiały wroga Clorinde pochodzą od Aberrantów z Fontemer. To kolorowe stworzenia morskie zamieszkujące oceany Fontaine. Mogą być urocze, ale Clorinda żąda ich krwi.

Będziesz musiał zebrać w sumie 18 Pereł Transoceanicznych, 30 Kawałków Transoceanicznych i 36 Kryształów Xenocromatic dla Clorindy. Liczby te nie obejmują materiałów potrzebnych do Talentów Clorindy.

Ametysty Wadżrady

Jako postać Electro, Clorinde używa fioletowych Ametystów Wadżrady do swojego Wniebowstąpienia. Jego światowy szef, Milenijny Perłowy Konik Morski, upuszcza wyłącznie Ametysty Wadżrady. Jeśli po wyhodowaniu jego światowego bossa nadal brakuje ci klejnotów, możesz przekonwertować niektóre z nich z innego żywiołu za pomocą Pyłu Azotha na ławce alchemicznej.

W sumie Clorinde będzie potrzebować 1 Fragmentu Ametystu Wadżrady, 9 Fragmentów, 9 Części i 6 Klejnotów.

Źródło: www.destructoid.com