Jak pokonać Hydro Tulpę w Genshin Impact 4.2

Jak znaleźć i pokonać Hydro Tulpę w Genshin Impact 4.2

Poznaj nowego szefa świata Hydro Tulpę w Genshin Impact 4.2, który upuszcza materiały potrzebne do wzniesienia postaci Furiny.

Lokalizacja Hydro Tulpy

Hydro Tulpę można znaleźć w podwodnej jaskini w pobliżu Ścieżki Nadziei, na zachód od Fountain Court. Gdy dotrzesz do tego miejsca na mapie, bezpośrednio przed tobą znajdziesz wejście do jaskini, prowadzące do bossa.

Po chwili pływania natkniesz się na barierę wodną. Przejdź przez nie, aby wejść do strefy bossa. Znajdziesz tu także punkt teleportacji, który możesz aktywować, by w każdej chwili wrócić do tej lokacji.

Jak pokonać Hydro Tulpę

Jak sama nazwa wskazuje, Hydro Tulpa ma stałą aurę wodną i musisz zabrać ze sobą postacie, które z łatwością mogą jej przeciwdziałać. Najlepszymi postaciami do użycia przeciwko Hydro Tulpie będą postacie Dendro, Cryo i Pyro.

Hydro Tulpla tworzy małe stwory, które może pochłonąć, aby stać się silniejszymi. Kiedykolwiek zobaczysz, że jakiś się pojawia, zabij go tak szybko, jak to możliwe. Nie mają zbyt wiele zdrowia, więc dość łatwo się ich pozbyć. Jeśli zabijesz je, gdy on je pożera, przewróci to bossa i pozwoli ci zadać większe obrażenia. Ogólnie rzecz biorąc, boss nie jest aż tak trudny, a wspomniane przedmioty powinny go szybko uporać!

Jak zdobyć osiągnięcie Hydro Tulpa

Możesz także zdobyć sekretne osiągnięcie o nazwie „Wiele na jednego”, jeśli w jednej walce powalisz bossa dwa razy, gdy ten pożera stwora.

Za ukończenie tego osiągnięcia zostaniesz nagrodzony 5 primogemami.

Źródło: www.bing.com