Jak pokonać Furinę w Genshin Impact: Masquerade of the Guilty

Zadanie Fontanna Archontów: Rozdział IV

Poszukiwanie Fontaine’a Archona z Genshin Impact, Rozdział IV, Akt V – Maskarada winnych, zbliża się do strasznej przepowiedni, która wisi nad narodem sprawiedliwości. W dramatycznym kulminacyjnym momencie Podróżnik łączy siły z innymi wpływowymi osobami, aby postawić przed sądem Archonta Hydro, Furinę. Furina musi bronić się w sądzie, gdzie zostaje oskarżona o bycie fałszywym Archontem Hydro. A ty, Podróżniku, musisz zebrać wszelkie możliwe dowody, aby udowodnić jego winę.

Opis przejścia procesu Furiny w Genshin Impact – Masquerade of the Guilty

Proces odbędzie się w podzadaniu zatytułowanym „Apokalipsa”. » Kiedy już się zacznie, możesz przejrzeć wszystkie dowody w notatniku Charlotte, ale nie ma potrzeby rozwijania historii, ponieważ pokażę Ci wszystkie odpowiedzi poniżej.

W pierwszym segmencie musisz szukać dowodów, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego Furina może żyć tak długo, mimo że jest człowiekiem? Następnie, gdy Furina się obroni, musisz kontrargumentować innym argumentem. Tym razem odpowiedz na pytanie: Jakie dowody mogą udowodnić, że Furina jest człowiekiem? Każdą przepowiednię musisz powiązać z prawdziwym wydarzeniem, które miało miejsce podczas Twojego pobytu w Fontaine.

Proces Furiny: kontrargument

W tej części musisz skorzystać z informacji dostarczonych przez Neuvillette, aby znaleźć dalsze dowody potwierdzające prawdziwość czwartego proroctwa. Spowoduje to uruchomienie scen przerywnikowych i dialogów prowadzących do zakończenia procesu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Fontanny, zapoznaj się z naszym przewodnikiem Jak zdobyć wodę, która nie przepłynęła w Genshin Impact – lokalizacja Hydro Tulpa w Pro Game Guides.

Źródło: progameguides.com