Hydro Girl Natlana z Genshin Impact: ujawniono nową nazwę i datę premiery

Natlan Teaser ujawnił społeczności Genshin Impact trzy nowe postacie, z których każda szybko zyskała swoich zwolenników. Wśród trzech ujawnionych postaci, Hydro dziewczyna cieszyła się największym zainteresowaniem, a gracze z niecierpliwością wyczekiwali jej prawdziwego imienia i daty premiery. Niedawny wyciek z DK2 za pośrednictwem HXG ujawnił chińską nazwę Natlan Hydro Girl lub Shark Girl.

Objawienie chińskiego imienia

Według przecieku z DK2, chińska nazwa Hydro Girl to 瑪拉妮, co bezpośrednio przekłada się na Marani. Inne wymowy imienia w języku angielskim to Mualani lub Malani. Według przybliżonego tłumaczenia z ChatGPT chińska wersja imienia oznacza pełną wdzięku i zdeterminowaną dziewczynę.

Spekulacje i oczekiwania

W zwiastunie Natlana widzieliśmy dziewczynę łowiącą ryby, a następnie jadącą na rekinie, aby przeprawić się przez jezioro. Może to być powiązany z nią mechanik lub zwykły mechanik Natlan. Chociaż nie ma zbyt wielu informacji na temat nowych postaci Natlan, przecieki podkreślają, że będzie to… Charakter hydro. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, spekuluje się, że pojawi się na banerze Genshin Impact 5.0, który będzie pierwszym banerem Natlan. Jej uwolnienie spodziewane jest około 27 sierpnia 2024 roku.

To podsumowuje wszystko, co obecnie wiemy o Hydro Natlan Girl w Genshin Impact. Podziel się z nami, która postać najbardziej Cię ekscytuje, i swoimi przemyśleniami na temat premiery Natlana. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji i przecieków prowadzących do wydania Natlana w Genshin Impact.

Źródło: www.bing.com