Honkai Star Rail zapewnia bardzo potrzebne funkcje Genshin Impact

Honkai Star Rail dodaje 20 poziomów do przepustki bojowej dzięki aktualizacji 1.5

Od ostatniej aktualizacji 1.5, Honkai Star Rail wprowadził do swojej przepustki bojowej 20 nowych poziomów, zwanych Bezimiennym Honorem. Ta aktualizacja pozwala zdobyć dodatkowe zasoby w grze w opłacalny sposób. Chociaż główne nagrody można znaleźć na pierwszych 50 poziomach, poziomy 51-70 oferują nagrody pieniężne i materiały do ​​tworzenia reliktów.

Jest to interesująca możliwość, nawet jeśli nie jest konieczna.

Genshin Impact vs. Kolej gwiazdowa Honkai

Jednak starsza gra Genshin Impact nie oferuje tego rodzaju dodatkowych funkcji, jak Honkai Star Rail. Gracze Genshin Impact są w niekorzystnej sytuacji, ponieważ nie mają możliwości maksymalizacji umiejętności swojej postaci.

Dodatkowo Honkai Star Rail zawiera elementy, których całkowicie brakuje Genshin Impact, takie jak losowe codzienne darowizny energii podczas transmisji na żywo z aktualizacjami. Świadczy to o braku uczciwości w opcjach dostępnych dla graczy w obu grach.

Brakujące funkcje w Genshin Impact

Genshin Impact nie oferuje możliwości teleportacji bezpośrednio do bossów ani zmierzenia się z nimi bezpośrednio po walce. Gra nie ułatwia także zbierania materiałów handlowych, w przeciwieństwie do Honkai Star Rail.

Niedawno wprowadzono nowe systemy, ale nadal nie odpowiadają one tym, które są dostępne w Honkai Star Rail.

Dodatkowe tryby gry

Co więcej, Honkai Star Rail oferuje tryb gry „Simulated Universe”, tryb roguelike oferujący wiele korzyści, podczas gdy Genshin Impact nie posiada tej funkcji, chociaż kilka wydarzeń prezentowało podobne tryby.

Genshin Impact powinien ulepszyć swoje funkcje, aby zaoferować swoim graczom więcej treści, takich jak Honkai Star Rail.

Źródło: www.bing.com