Gwiazda Demon Slayer dołącza do obsady Genshin Impact.

Główny bohater Demon Slayer dołącza do obsady Genshin Impact.

Nowy głos w Genshin Impact

Genshin Impact zrobiło furorę od czasu premiery w 2020 roku. W tej bezpłatnej grze wideo regularnie pojawiają się nowe postacie, w tym znajome głosy aktorów głosowych z anime. Teraz do obsady dołączy główny aktor głosowy, który grał jednego z największych złoczyńców w historii Zabójcy Demonów, wcielając się w postać bardzo różniącą się od Dźwiękowej Hashiry, którą przedstawił w angielskim dubbingu shonen.

Tengen Uzui dołączy do przygody

Tengen Uzui, lepiej znany jako Sound Hashira, po raz pierwszy pojawił się w wątku Pleasure District w Demon Slayer. Ten wątek był kontynuacją wydarzeń z Mugen Train, które wprawiły Tanjiro i jego innych łowców demonów w osłupienie. Wersja wielokrotna: IN Zdanie: Wraz ze śmiercią Rengoku, Płomiennego Hashiry, podczas jego walki z Akazą, przybycie Tengena oznaczało dużą zmianę w porównaniu z poprzednią Hashirą, którą młodzi szermierze spotkali na pokładzie tego nadprzyrodzonego pociągu. Tengen był w stanie pomóc Tanjiro, Inosuke, Nezuko i Zenitsu pokonać niektóre demony nękające Dystrykt Przyjemności.

Ray Chase, głos Tengena, zagra „Neuvillette”

To Ray Chase, głos Tengena, użyczy swojego głosu postaci „Neuvillette” w Genshin Impact. To nie pierwszy raz, kiedy Chase użyczył swojego głosu postaci z anime, ponieważ pojawił się w serialach takich jak Baki Hanma, Mob Psycho 100, Vinland Saga, The Seven Deadly Sins, Tokyo Revengers i Jujutsu Kaisen, żeby wymienić tylko kilka przykładów . Po stronie japońskiej aktorem głosowym nowej postaci jest Hiroshi Kamiya, który również może pochwalić się imponującą karierą, podkładając głos między innymi takim postaciom jak Trafalgar Law w One Piece, Levi Ackerman w Attack on Titan i Gamma 1 w Dragon Ball Super. .

Anime w zasięgu wzroku

Jak na ironię, prace nad adaptacją anime Genshin Impact trwają w tym samym studiu, które jest odpowiedzialne za Demon Slayer, Ufotable. Chociaż data premiery tego anime opartego na świecie gier wideo nie została jeszcze ujawniona, gracze Genshin Impact z pewnością będą podekscytowani możliwością zobaczenia, jak ten świat wygląda w adaptacji anime. Czy jesteś podekscytowany nadchodzącą serią anime Genshin Impact? Daj nam znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio @EVComedy, aby omówić wszystkie kwestie związane z komiksami, anime i grami wideo, które wpływają na anime.

Źródło: komiks.com