Gracze wątpią w tożsamość prawdziwego Hydro Archonta w Genshin Impact

Dowiedz się, kim naprawdę jest Archon Hydro w Genshin Impact

Wątpliwości graczy

Od czasu premiery nowego regionu Fountain wielu graczy zastanawiało się, kim jest prawdziwy Archon Hydro w Genshin Impact. Chociaż zostało to kilkakrotnie potwierdzone w zadaniu Archontów i wydaniu specjalnym Genshin Impact, niektórzy gracze nie chcą zaakceptować prawdy. Ekstrawagancka osobowość Furiny i surowy autorytet Neuvillette mogą wyjaśnić te utrzymujące się wątpliwości.

Spotkanie z Neuvillette i Furiną

Wraz z premierą Fontaine gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w nowym zadaniu Archontów. Podczas tego zadania spotkają Neuvillette i Furinę. Neuvillette jest głową wymiaru sprawiedliwości i kieruje sądem, podczas gdy Furina jest Archontem Hydro, Focalors, który czuwa nad procesami i jest kontrolowany przez Neuvillette. Mimo to część graczy uważa, że ​​Neuvillette jest prawdziwym archontem, o czym wspomniano w poście na Reddicie.

Powody wątpliwości

Redditor omówił kilka powodów, dla których Neuvillette można uznać za prawdziwego archonta. Przede wszystkim Neuvillette spisuje się znakomicie jako sędzia. Gracze odpowiedzieli, wspominając, że wielu Archontów, takich jak Venti, nie odgrywa aktywnej roli w zarządzaniu swoim regionem. Inny użytkownik Reddita zwrócił także uwagę, że głową państwa niekoniecznie jest Archont narodu.

Od czasu wydania zadania Archonci wielu graczy naprawiło te błędy. Nie można zaprzeczyć, że Furina jest Hydro Archontem i jak już widzieliśmy, Archonci mogą się zmieniać. Podobnie jak Raiden Ei i jego siostra bliźniaczka Makato, która była poprzednim archontem Electro. Jak wspomniano w poście, „Furina jest wciąż niedoświadczona”, co stanowi wyraźny kontrast w stosunku do Neuvillette. Jednak to jeszcze bardziej podkreśla, dlaczego Furina potrzebuje jego pomocy, aby rządzić. Chociaż nie ma doświadczenia jako archontka, region nadal potrzebuje przywódcy, który zapewni mu sprawne funkcjonowanie.

Nierzadko można spotkać Archontów takich jak Furina czy Archont Dendro Nahida. Jak wspomniał jeden z użytkowników Reddita: „Myślę, że Focalus nie jest najlepsza jako bogini, ale wciąż ma czas, aby się poprawić”. Tak więc, chociaż Furina jest wciąż niedoświadczona i niepewna, jako archontka wciąż ma duży potencjał, aby się rozwijać z pomocą Neuvillette.

Źródło: www.bing.com