Gracze wątpią w tożsamość prawdziwego Archonta Hydro w Genshin Impact

Kto jest prawdziwym Hydro Archontem w Genshin Impact? Debata, która wciąż toczy się wśród graczy, pomimo wielokrotnych potwierdzeń w misjach Archonta i specjalnym programie Genshin Impact. Wraz z premierą nowego regionu Fontanny gracze będą mieli okazję wziąć udział w wyprawie Archontów i spotkać Neuvillette i Furinę. Jednak niektórzy gracze nadal kwestionują tożsamość prawdziwego Hydro Archonta. W tym artykule zbadamy przyczyny tych wątpliwości i raz na zawsze potwierdzimy, kto jest prawdziwym Hydro Archontem.

Powody wątpliwości graczy

Gracze wątpiący w tożsamość prawdziwego Hydro Archonta mają kilka argumentów. Po pierwsze, niektórzy uważają, że Neuvillette, jako Prezes Sądu Najwyższego i władca dworu, sprawuje władzę, która stawia go jako prawdziwego Archonta. Jednak tej idei zaprzecza fakt, że wielu Archontów, takich jak Venti, nie odgrywa aktywnej roli w zarządzaniu swoim regionem. Innym wysuwanym argumentem jest to, że tytuł „Głowy Państwa” niekoniecznie odpowiada tytułowi Archonta narodu.

Potwierdzenie prawdziwego Hydro Archonta

Pomimo wyrażanych wątpliwości, kilkukrotnie potwierdzono, że Furina jest rzeczywiście prawdziwym Hydro Archontem. Jak widzieliśmy wcześniej w przypadku innych Archontów, takich jak Raiden Ei i jego siostra bliźniaczka Makato, która była dawnym Elektro Archontem, Archonci mogą się zmieniać. Chociaż Furinie może jeszcze brakować doświadczenia, właśnie dlatego potrzebuje pomocy Neuvillette, aby rządzić. Brak doświadczenia Furiny ostro kontrastuje z autorytetem Neuvillette, ale to tylko jeszcze bardziej podkreśla znaczenie jej pomocy w utrzymaniu sprawnego funkcjonowania regionu.

To nie pierwszy raz, kiedy spotykamy takiego Archona, jak wspomina jeden z użytkowników Reddita, odnosząc się do Archonta dendro Nahidy. To prawda, że ​​„Focalus może nie jest najlepsza jako bogini, ale ma jeszcze czas na poprawę”. » Zatem chociaż Furina jest niedoświadczona i niepewna jako Archontka, wciąż ma duży potencjał do rozwoju i doskonalenia dzięki pomocy Neuvillette.

Źródło: www.bing.com