Gracze wątpią w autentyczność Hydro Archonta w Genshin Impact

Dowiedz się, kim jest prawdziwy Hydro Archont Genshin Impact

Dlaczego istnieją wątpliwości co do tożsamości prawdziwego Archonta Hydro w Genshin Impact?

Od czasu premiery najnowszego regionu Fountain wielu graczy zastanawiało się, kim jest prawdziwy Archon Hydro w Genshin Impact. Chociaż zostało to wielokrotnie potwierdzone w Wyprawie Archontów i Specjalnym Programie Genshin Impact, niektórzy gracze nie chcą zaakceptować tej prawdy ze względu na ekstrawagancką osobowość Furiny i surową władzę Neuvillette.

Neuvillette lub Furina: kto jest prawdziwym Archon Hydro?

Podczas zadania Archontów gracze będą mieli okazję spotkać Neuvillette i Furinę. Neuvillette jest Prezesem Sprawiedliwości i kieruje trybunałem, podczas gdy Furina jest Archon Hydro, Focalors, odpowiedzialną za nadzorowanie procesów i kontrolowaną przez Neuvillette. Jednak ze względu na autorytet Neuvillette’a niektórzy gracze uważają, że jest on prawdziwym Archontem, jak wspomniano w poście na Reddicie.

Powodów tych wątpliwości jest wiele. Przede wszystkim, według jednego z Redditorów, „Nevillette wykonuje świetną robotę jako sędzia. Gracze odpowiedzieli na to, wskazując, że wielu Archontów, takich jak Venti, nie odgrywa aktywnej roli w zarządzaniu swoim regionem. Inny Redditor wspomniał również, że Archonci mają „głowę państwa” i że „głowa niekoniecznie jest mylona z Archontem narodu. »

Od czasu wypuszczenia zadania Archonci wielu graczy rozwiało te wątpliwości. Bez wątpienia Furina jest prawdziwym Hydro Archontem i jak widzieliśmy w przeszłości, Archonci potrafią się zmieniać. Podobnie jak Raiden Ei i jego siostra bliźniaczka Makato, która była dawnym Electro Archontem. Jak wspomniano w poście, „Furinie wciąż brakuje doświadczenia”, co stanowi wyraźny kontrast w stosunku do Neuvillette. Jednak to jeszcze bardziej podkreśla, dlaczego Furina potrzebuje jego pomocy, aby rządzić. Chociaż nie ma doświadczenia jako Archontka, region nadal potrzebuje Przywódcy, który by nim właściwie zarządzał.

To nie pierwszy raz, kiedy spotykamy Archonta tej natury, takiego jak Archont Dendro Nahida. Jednakże, jak wspomniał jeden z Redditorów: „Myślę, że Focalors nie jest najlepszy jako bóg, ale czas pokaże, jak się poprawi”. Tak więc, choć Furinie wciąż brakuje doświadczenia i pewności siebie, jako Archontowi, wciąż ma duży potencjał rozwoju przy pomocy Neuvillette.

Źródło: www.bing.com