Gracze wątpią w autentyczność Hydro Archonta w Genshin Impact.

Prawdziwy Archon Hydro od Genshin Impact wciąż jest przedmiotem zamieszania dla wielu graczy. Pomimo licznych potwierdzeń w zadaniu Archonta i specjalnym programie Genshin Impact, niektórzy gracze nie chcą zaakceptować prawdziwej tożsamości Archon Hydro. Dlaczego więc gracze wątpią, kto jest prawdziwym Archon Hydro w Genshin Impact?

Kto jest prawdziwym Archontem Hydro w Genshin Impact?

Wraz z udostępnieniem regionu Fontanny gracze mają możliwość ukończenia nowego zadania Archonta. Podczas tego zadania spotykają Neuvillette i Furinę. Neuvillette jest prezesem Sądu Najwyższego, który kieruje sądem. Furina jest Hydronicznym Archontem, Focalorem i nadzoruje próby pod okiem Neuvillette. Jednak ze względu na autorytet Neuvillette’a niektórzy uważają, że jest on prawdziwym Archontem, jak wspomniano w poście na Reddicie.

Dlaczego niektórzy gracze wątpią, kto jest prawdziwym Archon Hydro w Genshin Impact?

Istnieje kilka powodów, dla których Redditor przyjął takie założenie. Po pierwsze, „Neuvillette wykonuje świetną robotę jako sędzia. » Gracze zareagowali na to na kilka sposobów. Po pierwsze, wielu Archontów, takich jak Venti, nie odgrywa aktywnej roli w zarządzaniu swoim regionem. Inny Redditor wspomniał również, że Archonci mają „głowę państwa” i że „przywódca niekoniecznie jest równoznaczny z Archontem narodu”. »

Od czasu wydania zadania Archont wielu graczy naprawiło ten błąd. Bez wątpienia Furina to Archont Hydro i jak już widzieliśmy, Archonci potrafią się zmieniać. Podobnie jak Raiden Ei i jego siostra bliźniaczka Makoto, która była poprzednim Electro Archontem. Jak wspomniano w poście, „Furinie wciąż brakuje doświadczenia”, co stanowi wyraźny kontrast w stosunku do Neuvillette. Jednak to jeszcze bardziej podkreśla potrzebę pomocy Neuvillette w rządzeniu. Mimo braku doświadczenia jako Archont, region nadal potrzebuje przywództwa, aby sprawnie funkcjonować.

To nie pierwszy raz, kiedy spotykamy Archonta tego typu, takiego jak Archont Dendro Nahida. Jednakże, jak wspomniał jeden z Redditorów: „Myślę, że Focalus nie jest najlepsza jako bogini, ale czas pokaże, jak się poprawi”. » Zatem chociaż Furinie wciąż brakuje doświadczenia i pewności siebie, jako Archontowi, wciąż ma duży potencjał do rozwoju dzięki pomocy Neuvillette.

Źródło: www.bing.com