Genshin Impact: zestaw, materiały, talenty i nie tylko

Pierwsze spojrzenie na Chevreuse, nową grywalną postać w Genshin Impact!

Szczegóły dotyczące zestawu, materiałów, umiejętności i nie tylko zostały ujawnione na Chevreuse. Oto wszystko, co powinniście o nim wiedzieć, zanim wkrótce pojawi się w grze.

Postać Chevreuse’a

Jest czterogwiazdkową postacią Pyro Polearm, której sprzymierzeniec jest z Ousią i jest powiązany ze Specjalnym Patrolem Bezpieczeństwa i Nadzoru jako kapitan. Jego zestaw zawiera różnorodne umiejętności i talenty, które czynią go wartościowym dodatkiem do każdego zespołu.

Szczegóły Chevreuse w skrócie

Przed oficjalnym ujawnieniem Chevreuse była wspominana w liniach głosowych niektórych postaci w grze.Jej konstelacja nazywa się „Sclopetum Ensiferum”, a jej głównym materiałem do wzniesienia jest Bonus HP%, pozwalający jej osiągnąć aż do 24% wzrostu do maksymalnego poziomu wzniesienia .

Materiały i umiejętności Chevreuse

Aby Chevreuse osiągnęła poziom 90, potrzebuje pewnych materiałów i talentów do wzniesienia. Należą do nich takie zasoby, jak Dzwon Lumidouce, Agnidus Agate i Mekańska Meka.

Jego umiejętności obejmują normalny atak, szarżę, nurkowanie, a także umiejętności specjalne, takie jak „Szybki ogień przechwytujący krótkiego zasięgu” i „Pierścień wybuchających granatów”.

Konstelacje i inne szczegóły dotyczące Chevreuse

Konstelacje Chevreuse oferują znaczące ulepszenia jej i tak już imponujących umiejętności, a pasywne bonusy, takie jak „Podwójny marsz” i „Skoordynowana taktyka Straży Przedniej”, wzbogacają jej dynamikę w walce. Na koniec należy zauważyć, że materiały niezbędne do ulepszenia Chevreuse są powiązane z konkretnymi dropami, a także nagrodami z bossów.

Postać Chevreuse powinna być grywalna po wydaniu Genshin Impact w wersji 4.3 20 grudnia 2023 r. Szczegóły i zdjęcia pochodzą z Honey Impact.

Źródło: www.bing.com