Genshin Impact: Wycieki ujawniające sztandary broni w wersji 4.1

Genshin Impact: odkryj nową broń i ekskluzywne wydarzenia w wersji 4.1!

Nowa broń w wersji 4.1

Niedawny wyciek ujawnił, że wersja 4.1 Genshin Impact przyniesie serię broni z własnymi statystykami podstawowymi i rzadkością. Gracze Genshin Impact z niecierpliwością czekają na wersję 4.1, która według plotek oferuje mnóstwo nowej zawartości, od grywalnych jednostek i artefaktów po ograniczone czasowo uroczystości. Ujawniono już, że Wriothesley, Neuvillette i Venti będą częścią banerów postaci w wersji 4.1.

W ciągu ostatnich kilku tygodni na Reddicie pojawiły się liczne przecieki dotyczące Genshin Impact w wersji 4.1, a niektóre wskazują, że Fontaine zostanie rozszerzony o nowe sekcje do eksploracji. Oprócz bossa światowego i zwykłych wrogów, następna aktualizacja przyniesie pięć ograniczonych czasowo wydarzeń jeszcze w tym roku. Podczas tych uroczystości zapewnione zostaną cenne nagrody i Primogems, które można wykorzystać do odblokowania nowych postaci. Aby uczcić trzecią rocznicę Genshin Impact, gracze wezmą udział w codziennym wydarzeniu związanym z logowaniem i będą mogli zdobyć liczne nagrody.

Poznaj daty premiery nowej broni

Według nowego przecieku z Full Stop Chan, w banerach 4.1 znajdzie się zestaw broni, w tym pięciogwiazdkowa broń Neuvillette’s Tome of Eternal Flow. Pierwsza połowa banerów przedstawia Asystenta dokera i Przenośną piłę elektryczną, które mają tę samą czterogwiazdkową rzadkość. Zupełnie nowy łuk i włócznia, zwane Miernikiem Zasięgu i Wiertłem Poszukiwacza, zostaną również dodane do gry w drugiej połowie aktualizacji. Jeśli przeciek jest prawdziwy, czterogwiazdkowa broń, The Ballad of Endless Blue, będzie dostępna podczas wydarzenia Genshin Impact w wersji 4.1.

Wyciek ujawnia również, kiedy dokładnie ta broń zostanie dodana do obecnego sztandaru. Tome of Eternal Flow, Dockhand’s Wizard i Portable Power Saw będą dostępne od 27 października, natomiast Range Gauge i Prospector’s Drill będą dostępne od 18 października. Pięciogwiazdkowy katalizator Wriothesleya, Treasury Oversight, znajduje się także wśród sztandarów broni w wersji 4.1. Warto jednak traktować ten wyciek z przymrużeniem oka, dopóki nie zostanie potwierdzony przez twórców.

Odkryj różne rodzaje broni w Genshin Impact

Genshin Impact oferuje pięć rodzajów broni, które można zdobyć poprzez życzenia lub ze skrzyń rozsianych po całym świecie Teyvat. Każda broń ma swoją rzadkość i umiejętność, która może przydać się w określonych sytuacjach. Katalizator, Miecz, Łuk, Włócznia i Claymore to rodzaje broni, których gracze mogą używać do ulepszania różnych aspektów swojej postaci. Na przykład łuki ułatwiają walkę z przeciwnikami dystansowymi, a włócznie zadają ogromne obrażenia w ciągu kilku sekund.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na urządzenia mobilne, PC, PS4 i PS5. Wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: gamerant.com