Genshin Impact: Więcej czasów odnowienia dla bossów światowych w wersji 4.8?

Genshin Impact: ulepszenia dla graczy w następnej aktualizacji 4.8

Poprawa jakości życia:

Genshin Impact może usunąć czasy odnowienia dla bossów światowych w wersji 4.8, ułatwiając graczom zbieranie materiałów do wzniesienia. Bossowie światowi w Genshin Impact mają czas odradzania się, często wymagający od graczy opuszczenia obszaru bossa na kilka minut – zwykle poprzez teleportację do najbliższego punktu nawigacyjnego lub wzięcie udziału w próbie postaci. Chociaż zbieranie postaci w Genshin Impact jest ważną częścią systemu postępów, HoYoverse wdrożyło wiele ulepszeń do gry w erze Fontaine’a.

Te zmiany jakości życia w Genshin Impact zostały dobrze przyjęte przez fanów, którzy mimo wszystko mają nadzieję, że twórcy dodadzą więcej. Każda nowa postać wymaga 46 unikalnych materiałów upuszczonych przez bossa światowego, aby w pełni się wznieść, a biorąc pod uwagę, że boss światowy upuszcza tylko 2 lub 3 najwyżej, podróż do poziomu 90 może być długa.

Podniesienie maksymalnego poziomu do 100:

Wyciek Genshin Impact ujawnia główne zmiany w domenach Mondstadt i Liyue w nadchodzącej aktualizacji 4.8. Według wiarygodnego źródła społeczności Genshin Impact, stare domeny Mondstadt i Liyue przejdą gruntowną modernizację w wersji 4.8.

Według Seele Leaks, który niestrudzenie donosił o wersji 4.8, nadchodząca łatka najwyraźniej wydłuży czas odradzania się bossów światowych, umożliwiając graczom Genshin Impact znacznie efektywniejsze spędzanie czasu na zbieraniu. W związku z plotkami o podniesieniu przez Natlana limitu postaci w Genshin Impact do 100, usunięcie czasu odnowienia bossów światowych nie mogło nastąpić w lepszym momencie. W rzeczywistości jest wysoce prawdopodobne, że HoYoverse wprowadzi zmianę w oczekiwaniu na nowy poziom wzniesienia.

Konsekwencje poziomu 100 dla Genshin Impact:

Począwszy od wersji 4.8, Genshin Impact będzie posiadało 85 grywalnych postaci. Zdobywanie kolejnych poziomów wymaga czasu i wysiłku, a wprowadzenie zupełnie nowego poziomu wzniesienia jest prawdopodobnie bardziej kłopotliwe, niż jest tego warte. Dlatego tak ważne jest dla HoYoverse ułatwienie procesu zdobywania poziomów, czy to poprzez ułatwienie zbierania, czy wprowadzenie do gry większej liczby struktur nagród. Jednak podniesienie limitu do 100 pozwala także programistom ponownie przyjrzeć się niektórym, mniej wydajnym elementom Genshin Impact. postacie, takie jak Albedo czy Dehya, i dostosuj je do obecnych standardów dzięki nowej Zdolności Wzniesienia.

Wersja 4.8 wprowadza Emilie do Genshin Impact, a testy beta dają bardzo pozytywny obraz tego, jak będzie pasować do całej obsady. Jego obrażenia są dobre, a jego zestaw umiejętności przenosi Podpalenie jako Reakcję Żywiołów na nowy poziom. Ponieważ nowe postacie, takie jak Xianyun, podnoszą poziom starych jednostek, takich jak Diluc, nowa umiejętność Wzniesienia oferuje twórcom doskonałą okazję do przywrócenia równowagi Genshin Impact, gdy wkracza on do końcowych regionów rozdziału Teyvat.

Źródło: gamerant.com