Genshin Impact Wersja 4.5 dostępna od 13 marca

Odkryj ekskluzywne szczegóły kolejnej aktualizacji Genshin Impact, wersji 4.5, która zostanie wydana za niecałe dwa tygodnie.

Genshin Impact 4.5: Nadchodzą nowe funkcje

Nowa wersja 4.5 Genshin Impact zostanie uruchomiona 13 marca wraz z nowym wydarzeniem o nazwie „Alchemical Ascension”. Postacie takie jak Itto i Kazuha będą dostępne w nowych „Życzeniach wydarzenia”. Dodatkowo nowa funkcja o nazwie „Chronicled Wish” zagwarantuje pożądany przedmiot z pięcioma gwiazdkami w drugim losowaniu.

Alchemia i mini-gry

Podczas ważnego wydarzenia „Alchemiczne Wniebowstąpienie” Podróżnicy będą mogli pomóc Lisie w prowadzeniu sklepu alchemicznego w celu promowania lokalnego biznesu. Gracze będą musieli zarządzać produkcją mikstur i sprzedażą klientom, a nawet mogą rozszerzyć biznes, kupując więcej obiektów operacyjnych. Jednocześnie dostępne będą nowe mini-gry z kotami i armatami.

Znana projektantka mody Chiori dołączy do zespołu jako pięciogwiazdkowa szermierzka Geo. Będzie mogła przywołać w walce swój automat Tamoto, aby zadać obrażenia zależne od jej Obrony i Ataku. Jego Wybuch Żywiołów pozwoli mu wykonać czyste cięcie, zadając obrażenia obszarowe Geo. Podczas eksploracji Chiori zwiększy prędkość poruszania się grupy, jeśli jeden z członków ma na sobie alternatywny strój lub paralotnię.

Nowe funkcje i optymalizacje

W nowym „Event Wishes” wystąpią Chiori, Arataki Itto, Neuvillette i Kaedehara Kazuha. Dodatkowo „Chronicled Wish” pozwoli graczom wybrać żądaną 5-gwiazdkową postać lub broń z drugiego losowania. Dostępne będą również optymalizacje systemu poprawiające wrażenia z gry, w tym „Przewodnik szkoleniowy”, który będzie zawierał porady dotyczące ulepszania postaci w oparciu o ich poziom, broń i talenty.

Źródło: www.bing.com