Genshin Impact: Wersja 4.1 ogłasza potężny baner

Genshin Impact wkrótce będzie obchodzić trzecią rocznicę istnienia, a fani mają nadzieję na bardziej wystawne świętowanie niż w poprzednich latach. Niestety, udostępniony w zeszły piątek specjalny stream w wersji 4.1 potwierdził, że z tej okazji powróci wydarzenie codziennego logowania z dwóch ostatnich rocznic, pomimo za każdym razem mieszanego odbioru.

Wydarzenie z okazji trzeciej rocznicy: „Kąpiel w płynącym świetle księżyca”

Trzecie wydarzenie rocznicowe, zatytułowane „Kąpiel w płynącym świetle księżyca”, zapewnia graczom, którzy zalogują się na siedem dni, 10 splecionych losów, a także walutę i materiały do ​​zdobywania poziomów. Gracze otrzymają także przesyłkę pocztową w grze zawierającą 1600 Primogemów (co odpowiada 10 pociągnięciom za gacha), cztery delikatne żywice, a także ekskluzywnego pamiątkowego zwierzaka i gadżet. Fani, którzy liczyli na darmowy wybór spośród standardowych 5-gwiazdkowych postaci w grze, wyrażają rozczarowanie: tę wiadomość porównano nieprzychylnie z bardziej hojnymi wydarzeniami rocznicowymi Honkai Impact 3rd i wywołały teorie spiskowe, że HoYoverse faworyzuje franczyzę Honkai, a nie Genshin. Na więcej informacji na ten temat będziemy prawdopodobnie musieli poczekać do kwietnia przyszłego roku, kiedy Honkai: Star Rail będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny.

Zawartość aktualizacji 4.1

Jeśli chodzi o zawartość aktualizacji 4.1, wybór banerów został dość dobrze przyjęty przez fanów. HoYoverse potwierdziło, że niedawno ogłoszone nowe postacie, Neuvillette i Wriothesley, będą pięciogwiazdkowymi jednostkami i pojawią się odpowiednio w Fazie 1 i Fazie 2 wersji 4.1. Oznacza to, że podczas tej aktualizacji wyjątkowo pojawią się dwie nowe postacie 5-gwiazdkowe, ale nie będzie żadnych nowych postaci 4-gwiazdkowych, co nie miało miejsca od premiery wersji 1.3 w lutym 2021 r.

Wielu fanów Genshin już prezentuje awatary nowych postaci w mediach społecznościowych, co sugeruje, że HoYoverse nie jest w całkiem złej sytuacji wśród społeczności graczy, nawet jeśli ich plany urodzinowe nie są. Nie zostały zbyt dobrze przyjęte.

Aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna, te dwie nowe postacie powrócą wraz z ulubieńcami fanów podczas drugiego banera. Premiera Neuvillette odbędzie się w tym samym czasie, co trzecia reedycja Hu Tao, którego zestaw wymagający dużych inwestycji i zapewniający wysokie nagrody, a także jego całkowita nieobecność na gacha przez cały 2022 rok uczyniły go nieoczekiwanym ulubieńcem niektórych gracze.

Pierwszy występ Venti w 2023 roku będzie towarzyszył premierze Wriothesley. Gracze nigdy nie są niezadowoleni, gdy pierwszy archont Genshina (a właściwie pierwsza jednostka dostępna wyłącznie w wydarzeniu) powraca do gacha. Obecność Ventiego naprawdę wzmacnia atmosferę rocznicy tej aktualizacji, nawet jeśli wyróżnienie go w fazie 2 oznacza, że ​​pojawi się on dopiero w połowie października.

Rozszerzenie karty Fontanna

Aktualizacja 4.1 zawiera także rozszerzenie mapy Fontanna, dzięki któremu obszar Twierdzy Meropide staje się dostępny. Podwodne więzienie Fontaine przypominające Rapture jest bazą operacyjną nowicjusza Wriothesleya i odegra ważną rolę w toczącej się fabule wersji 4.

Premiera Genshin Impact 4.1 zaplanowana jest na środę, 27 września, dzień przed trzecią rocznicą premiery gry.

Źródło: www.bing.com