Genshin Impact ujawnia nowego bossa w wersji 4.2

Według niedawnego przecieku wieloryb Childe’a zostanie wprowadzony jako nowy cotygodniowy boss w wersji 4.2 Genshin Impact. Wyciek ten sugeruje również, że w wersji 4.1 zostanie dodany zestaw „Lokalnych Legend” i że gracze napotkają nowych wrogów w Spiral Abyss.

Nowy cotygodniowy szef: Wieloryb Childe’a

Niedawny wyciek z Genshin Impact ujawnił, że wieloryb Childe’a zostanie wprowadzony jako nowy cotygodniowy boss w wersji 4.2. Mówi się, że ten wróg jest tym, którego Childe widział podczas pobytu w Otchłani. Gracze będą prawdopodobnie musieli zejść pod wodę, aby co tydzień znaleźć tego bossa i rzucić mu wyzwanie, gdy pojawi się on w wersji 4.2.

Cotygodniowi bossowie w Genshin Impact

Genshin Impact zawiera grupę cotygodniowych bossów, których gracze mogą pokonać, aby zdobyć specjalne nagrody, w tym artefakty i materiały do ​​wzniesienia. Bossowie ci mają własne zdolności, atrybuty i osobowości i przynależą do określonych regionów w grze. Cotygodniowi bossowie nie tylko zapewniają nagrody, ale także odgrywają kluczową rolę w fabule Archonta.

Wraz z dodaniem regionu Fontaine do Genshin Impact gracze mogą spodziewać się dodania większej liczby cotygodniowych bossów z tego regionu w przyszłych aktualizacjach.

Spekulacje i dyskusja

Wielu graczy spekuluje, że walka z bossem z wielorybem Childe’a odbędzie się pod wodą. Wierzą również, że to ten wieloryb psuje pierwotną wodę i dlatego Childe został uznany za winnego. Należy jednak pamiętać, że spekulacji tych nie należy traktować jako informacji potwierdzonych, dopóki nie zostaną one oficjalnie potwierdzone przez twórców gry.

O Childe w Genshin Impact

Childe, znany również jako Tartaglia, jest użytkownikiem łuku Hydro z niesamowitym potencjałem DPS i wszechstronnym zestawem umiejętności. Potrafi przełączać się pomiędzy atakami wręcz i atakami dalekiego zasięgu, wykonując kolejne ataki i zadając obrażenia wodne otaczającym wrogom. Oprócz tego, że jest grywalną jednostką, Childe jest także cotygodniowym bossem, którego można znaleźć w Liyue Harbor.

Genshin Impact jest dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych, a wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com