Genshin Impact ujawnia globalne przychody Banner Lyney i Yelan

Niedawny baner z ograniczoną liczbą postaci firmy Genshin Impact, przedstawiający Lyney i Yelana, miał zaskakująco niskie przychody w porównaniu z innymi banerami, co wprawiło graczy w szok. Pomimo dużego oczekiwania na debiut Lyneya, wygląda na to, że niektórzy gracze zdecydowali się pominąć jego sztandar. Jednak Yelan, pięciogwiazdkowa postać Hydro, nadal jest rekordzistką w Genshin Impact i jest uważana za jedną z najlepszych postaci Hydro w grze ze względu na jej wszechstronne umiejętności.

Nieoczekiwane liczby przychodów Lyney i Yelan Banner

Wykres przedstawiający przychody z najnowszego sztandaru z limitowaną postacią przedstawiającego Lyney i Yelana w Genshin Impact przykuł uwagę graczy. Co zaskakujące, baner znalazł się w dolnych 30% całkowitych przychodów, co było nieoczekiwane, biorąc pod uwagę szum wokół Lyney jako długo oczekiwanej pięciogwiazdkowej postaci. Co ciekawe, projekt postaci Lyney został po raz pierwszy ujawniony w 2020 roku, wywołując oczekiwanie wśród graczy już od wczesnych zwiastunów fabularnych gry. Jednym z możliwych powodów, dla których gracze pomijają jego sztandar, może być fakt, że Lyney najlepiej sprawdza się w drużynie z wieloma użytkownikami Pyro, co ogranicza jego elastyczność jako samodzielnej postaci.

Wszechstronność Yelana

Choć Lyney może nie sprostała oczekiwaniom, Yelan, pięciogwiazdkowy użytkownik Hydro, nadal jest jedną z najpopularniejszych postaci w Genshin Impact. Dzięki elastycznemu zestawowi i możliwości zadawania znacznych obrażeń Yelan jest przede wszystkim uważany za postać wspierającą lub sub-DPS. Jej rekord przychodów został ustanowiony w wersji 3.4, kiedy pojawiła się na banerze obok użytkownika broni drzewcowej Pyro, Hu Tao. Obecnie Yelan posiada tytuł jednej z, jeśli nie najlepszej postaci Hydro w grze.

Warto zauważyć, że niektórzy gracze mogli zdecydować się na zachowanie swoich Primogemów na potrzeby nadchodzących aktualizacji, w których pojawią się wyczekiwane postacie, takie jak Hydro Archon Furina. Deweloper HoYoverse potwierdził, że nadchodząca aktualizacja 4.1 wprowadzi dwóch nowych pięciogwiazdkowych użytkowników katalizatorów, Neuvillette i Wriothesley.

Genshin Impact jest dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych, a wersja na Switcha jest obecnie w fazie rozwoju.

Źródło: gamerant.com