Genshin Impact rozdaje graczom 800 Primogemów za darmo po wygraniu Grand Prix PlayStation 2023

Genshin Impact rozdaje za darmo 800 Primogemów po zdobyciu głównej nagrody w konkursie PlayStation Partner Awards 2023

Deweloper Genshin Impact, HoYoverse, ogłosił w piątek (1 grudnia), że po zdobyciu przez grę Grand Prix na rozdaniu nagród PlayStation Partner Awards 2023 rozda wszystkim graczom 800 darmowych Primogemów. 800 Primogemów zostanie rozdanych w partiach po 200 sztuk od 2 do 5 grudnia i można go odebrać w dowolnym momencie przed końcem wersji 4.2 Genshin Impact. Primogem to waluta premium w grze Genshin Impact, która służy do zdobywania nowych postaci i broni.

Wiadomość z podziękowaniami dla wszystkich podróżników #GenshinImpact

Drodzy podróżnicy,
Podczas naszych przygód stworzyliśmy razem niezliczoną ilość wspaniałych wspomnień. Dzięki wsparciu wszystkich, firma Genshin Impact zdobyła „GRAND AWARD PlayStation® PARTNER AWARDS 2023”. Na znak naszego… — Genshin Impact (@GenshinImpact) 1 grudnia 2023 r.

Genshin Impact i zdobyte nagrody

Genshin Impact była jedną z trzech gier, które obok Resident Evil 4 i Final Fantasy XVI zdobyły Grand Prix w konkursie PlayStation Partner Awards 2023. Oznacza to także trzeci rok z rzędu, w którym firma Genshin Impact zdobywa Grand Prix nagrody PlayStation Partner Awards.
Genshin Impact nie jest jedyną grą HoYoverse, która zdobyła nagrody w tym roku. Najnowszy tytuł dewelopera, kosmiczne science-fiction RPG Honkai: Star Rail, zdobył tytuł Gry Roku w konkursach Google Play i Apple App Store Awards, a swoim graczom zaoferuje także 800 Stellar Jade, czyli własną wersję Primogems.

Obie gry Genshin Impact i Honkai: Star Rail zostały także nominowane do nagrody The Game Awards 2023, której zwycięzcy zostaną ogłoszeni 7 grudnia. Genshin Impact jest nominowany w kategorii Najlepsza gra aktualna, natomiast Honkai: Star Rail jest nominowany w kategorii Najlepsza gra mobilna. Obie gry HoYoverse znalazły się także w pierwszej dziesiątce wyróżnionej przez fanów nagrody Player’s Voice.

Kolejne aktualizacje Genshin Impact

Genshin Impact jest obecnie w drugiej połowie wersji 4.2, która zawiera przerzuty dla Cyno i Kamisato Ayato. Jeśli wahasz się, czy strzelać do ich banerów, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Po wersji 4.2 przychodzi wersja 4.3, która prezentuje debiut Navii i Chevreuse.

Źródło: www.bing.com