Genshin Impact: Rozczarowujące plany na trzecią rocznicę, ale wersja 4.1 zawiera solidny wybór banerów.

Genshin Impact wkrótce będzie obchodzić trzecią rocznicę istnienia, a fani mają nadzieję na bardziej wystawne świętowanie niż w poprzednich latach, ale ich nadzieje zostały rozwiane. W tegorocznym wydarzeniu zatytułowanym „Kąpiel w płynącym świetle księżyca” gracze będą logować się przez siedem dni, aby otrzymać 10 Przeplatających się losów, a także waluty i materiały do ​​zdobywania poziomów. Gracze otrzymają także przesyłkę pocztową w grze zawierającą 1600 Primogemów (10 przyzwań w gacha), cztery delikatne żywice, a także ekskluzywnego zwierzaka i pamiątkowe urządzenie. Niektórzy fani są jednak zawiedzeni, że nie mogą za darmo wybierać spośród 5-gwiazdkowych postaci w grze, niektórzy nawet porównują to wydarzenie do Honkai Impact 3rd, które było bardziej hojne dla graczy. Mówi się nawet, że HoYoverse woli markę Honkai od Genshin. Będziemy musieli poczekać do pierwszej rocznicy Honkai: Star Rail w kwietniu przyszłego roku, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Serdecznie witamy zestaw banerów w wersji 4.1

Odbiór banerów w wersji 4.1 był bardziej pozytywny. HoYoverse potwierdziło, że niedawno ogłoszone nowe postacie, Neuvillette i Wriothesley, będą pięciogwiazdkowymi jednostkami, które zadebiutują odpowiednio w fazie 1 i fazie 2 wersji 4.1. Oznacza to, że w tej aktualizacji pojawią się dwie nowe postacie pięciogwiazdkowe, ale nie będzie żadnych nowych postaci czterogwiazdkowych, co nie miało miejsca od wersji 1.3 z lutego 2021 r.

Wielu fanów Genshin już umieściło w mediach społecznościowych sportowe awatary nowych postaci, co sugeruje, że HoYoverse nie zostało całkowicie porzucone przez graczy, nawet jeśli ich plany na rocznicę nie cieszą się popularnością.

Co więcej, dwie nowe postacie pojawią się obok ulubionych postaci fanów na drugim banerze. Premierze sztandaru Neuvillette będzie towarzyszyć trzecia powtórka Hu Tao, który stał się ulubieńcem części graczy dzięki swoim umiejętnościom i całkowitej nieobecności w gacha w 2022 roku.

Premiera sztandaru Wriothesleya zbiegnie się z pierwszym pojawieniem się Ventiego w 2023 roku. Można śmiało powiedzieć, że gracze nadal są podekscytowani widokiem pierwszego Archonta Genshina (a nawet pierwszej jednostki dostępnej wyłącznie na wydarzenie) powracającej do gacha. Powrót Ventiego naprawdę nadaje tej aktualizacji klimat rocznicowy, mimo że pojawi się on dopiero w połowie października.

Rozbudowa mapy

Aktualizacja V4.1 będzie zawierać także rozszerzenie mapy Fontanna, umożliwiające dostęp do obszaru Twierdzy Meropide. To podwodne więzienie, przypominające obiekt Rapture, będzie bazą operacyjną nowej postaci Wriothesleya i odegra ważną rolę w toczącej się fabule wersji 4.

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 ma zostać udostępniona w środę, 27 września, czyli dzień przed trzecią rocznicą premiery gry.

Źródło: www.bing.com