Genshin Impact: rocznica i niespodzianki na rok 2023

Genshin Impact niedługo będzie obchodzić swoje trzecie urodziny, ale wciąż nie mamy wszystkich szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać podczas obchodów. Spodziewamy się jednak, że stanie się to 28 września 2023 r., biorąc pod uwagę, że Genshin Impact został wydany 28 września 2020 r. W ciągu trzech lat gra odnotowała ogromny rozwój od czasu aktualizacji 1.0.

Kiedy jest trzecia rocznica Genshin Impact?

Trzecia rocznica Genshin Impact odbędzie się 28 września 2023 r. Chociaż nie potwierdzono tej daty obchodów trzeciej rocznicy, Genshin Impact został pierwotnie wydany 28 września 2020 r. Od czasu premiery poprzednie dwa wydarzenia rocznicowe odbyły się 28 września 2021 i 2022. Dzięki temu możemy śmiało założyć, że obchody trzeciej rocznicy Genshin Impact odbędą się tego samego dnia.

28 września to także spekulacyjna data wydania kolejnej aktualizacji, Genshin Impact w wersji 4.1. Sensowne byłoby, aby nowa aktualizacja zbiegła się z wydaniem kolejnej aktualizacji, biorąc pod uwagę bieżący harmonogram banerów w Genshin Impact 4.0.

Wydarzenia i nagrody z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact

Hoyoverse nie ujawnił jeszcze żadnych informacji na temat tego, co będziemy mogli zrobić podczas wydarzenia z okazji trzeciej rocznicy, ale możemy przyjrzeć się poprzednim urodzinom, aby dowiedzieć się, jakich nagród i bonów podarunkowych możemy się spodziewać.

Zwykle dostępna jest premia za logowanie, która zapewnia 10 Przeplatających się Losów za logowanie przez siedem kolejnych dni. Może również pojawić się szansa na zdobycie 10 kolejnych Splecionych Losów za pośrednictwem systemu wiadomości w aplikacji, co miało już miejsce w Genshin Impact. Poza tym podczas poprzednich obchodów rocznicy odbyło się także wydarzenie, które dało nam mnóstwo Primogemów, Mory i innych przydatnych przedmiotów. W 2021 roku wydarzenie nosiło nazwę Moonlight Merriment, zaś w 2022 Of Ballads and Brews. Chociaż te wydarzenia nie są specyficzne ani wyłączne dla urodzin, wydają się być nieco bardziej znaczące, gdy zbiegają się z obchodami urodzin.

Oprócz tych dwóch możemy się również spodziewać, że sklep internetowy Genshin Impact zresetuje bonusy Genesis Crystal, które otrzymasz przy zakupie pakietów Genesis Crystal po raz pierwszy. Rocznice Genshin Impact zawsze budzą wiele spekulacji i ekscytacji, do tego stopnia, że ​​wiele osób chce więcej od tego, co dostajemy.

To wszystko, co wiemy o wydarzeniu z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact. Zaktualizujemy ten artykuł o więcej informacji, gdy Hoyovers oficjalnie potwierdzi i przekaże solidne informacje na temat trzeciej rocznicy. Co więcej, w Genshin zbliżamy się do daty wydania aktualizacji Genshin Impact 4.1, więc koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby uzyskać te informacje.

Źródło: www.bing.com