Genshin Impact, Resident Evil 4 i Final Fantasy XVI zdobywają duże nagrody w konkursie PlayStation Partner Awards

Wielcy zwycięzcy nagród PlayStation Partner Awards 2023

Wielkie nagrody

Firma Sony Interactive Entertainment ujawniła zwycięzców corocznych nagród PlayStation Partner Awards, które skupiają się na rynkach japońskim i azjatyckim. W tej 29. edycji, która rozpoczęła się w 1994 roku, Armored Core VI znalazła się wśród gier najczęściej wybieranych przez graczy z Japonii i Azji. Nagrody mają inną strukturę niż nagrody zachodnie, z możliwością zdobycia tych samych nagród i kategorii przyznanych z różnych powodów przez wiele gier, co odzwierciedla kulturę japońską.

Trzy nagrody główne zostały przyznane trzem grom w regionach Japonii i Azji pod względem globalnej sprzedaży od października 2022 r. do września 2023 r., obejmującej sprzedaż fizyczną, sprzedaż cyfrową, DLC i mikrotransakcje.

Ceny partnerów

Nagrody Partnerów zostały przyznane grom wyprodukowanym w Japonii i Azji, które również znajdowały się na światowych bestsellerach od października 2022 r. do września 2023 r. i osiągnęły godne uwagi wyniki według wskaźników Sony, w tym liczby graczy.

Specjalne nagrody

Nagrody specjalne zostały przyznane najlepiej sprzedającym się grom na PS5 w regionach Japonii i Azji w okresie od października 2022 r. do września 2023 r., opracowanym poza Japonią i Azją, grze o doskonałych funkcjach dostępności oraz najlepiej sprzedającej się grze na PS VR2.

Wreszcie nagrody Users’ Choice Awards nagradzają 5 najlepszych gier wybranych przez graczy spośród 30 najlepszych tytułów wydanych w Japonii i Azji w okresie od października 2022 r. do września 2023 r.

Zwycięskie gry to Armored Core VI: Fires of Rubicon, Resident Evil 4, Final Fantasy XVI, Persona 5 Royal i Hogwarts Legacy.

Źródło: www.bing.com