Genshin Impact planuje gruntowną zmianę wizualną wraz z aktualizacją Natlan.

Genshin Impact planuje poważną aktualizację do wersji 5.0

Genshin Impact zaplanowało wydanie aktualizacji Natlan w wersji 5.0, która będzie dostępna po wersji 4.7. Ta aktualizacja Natlan, zawierająca Archon Pyro, będzie jedną z największych w historii Genshin Impact, potencjalnie większą niż aktualizacja Fontaine. Wraz z otwarciem fabuły Genshin Impact programiści planują dać z siebie wszystko w aktualizacji Natlan. Twórcy Genshin Impact planują gruntowną zmianę wizualną w wersji 5.0.

Aktualizacja wizualna planowana dla wersji 5.0

Niedawny post Genshin Impact na ich oficjalnym koncie X (Twitter) ogłasza nadchodzące zmiany wizualne w wersji 5.0. Ten post ujawnia, że ​​Genshin Impact ogólnie poprawi wydajność wizualną i funkcje gry w wersji 5.0, co będzie oznaczać wyższe wymagania dotyczące wydajności.

Gracze posiadający starsze urządzenia nie muszą się martwić, ponieważ programiści planują utrzymać minimalne wymagania na tym samym poziomie w wersji 5.0. Planują to osiągnąć, wdrażając bardziej rygorystyczne strategie optymalizacji wydajności i zmniejszając wydajność wizualną w przypadku starszych urządzeń. Urządzenia, na które wpłynie zmniejszenie wydajności wizualnej, to:

  • iOS: Modele z procesorem A12 (lub niższym)
  • Android: modele z procesorem Snapdragon 865, Dimensity 1200 (8050), Kirin 9000SL lub Samsung Exynos 1080 (lub niższy)
  • PlayStation: seria PlayStation 4 (wszystkie)

Zmniejszenie wydajności wizualnej powoduje zmniejszenie rozdzielczości niektórych szczegółów obrazu małych obiektów i zakresu efektu niektórych efektów specjalnych. Jaka jest Twoja opinia na temat zmian wizualnych zaplanowanych dla Natlana w Genshin Impact? Powiedz nam w sekcji komentarzy.

Źródło: www.bing.com