Genshin Impact: optymalny przewodnik dla Yae Miko

Yae Miko to pięciogwiazdkowa postać Electro Catalyst Electro w Genshin Impact. Wyróżnia się obrażeniami elektrycznymi poza polem bitwy i reakcjami elektrycznymi.

Przewodnik po konstelacjach Yae Miko w Genshin Impact

Gdziekolwiek uda się Raiden Shogun, Yae Miko nigdy nie będzie daleko. W wersji 4.4 Genshin Impact Yae Miko powraca wraz z Xiao, aby zakończyć Fazę 2. Ogólnie rzecz biorąc, Yae Miko przoduje w zadawaniu obrażeń elektro poza polem bitwy. Szczególnie dobrze pasuje do zespołów Aggravate i Quicken, zapewniając dodatkowe napięcie, które podtrzymuje reakcje.

Przewodnik po talentach Yae Miko w Genshin Impact

Ze względu na jego potencjał poza polem bitwy, jego umiejętności żywiołów są jego najcenniejszym atutem w walce. Ma krótki czas odnowienia i stosunkowo długi czas trwania. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, skup się na zwiększeniu jej CRIT DMG i Mistrzostwa Żywiołów, aby uczynić ją potężną w reakcjach.

Najlepsza pozycja – Sub-DPS

Co zaskakujące, drugorzędną statystyką Yae Miko jest współczynnik CRIT. Oznacza to, że twoje artefakty i broń powinny skupiać się na zwiększaniu jego obrażeń krytycznych i mistrzostwa żywiołów. Ponieważ jego Szarża Żywiołów jest drugim priorytetem pod względem talentów bojowych, nie musisz dużo inwestować w ładowanie energii.

Jeśli jednak umieścisz Yae Miko w drużynie, prawdopodobnie będziesz potrzebować innej postaci Electro, która będzie jej towarzyszyć. Powinno to pomóc w zapewnieniu stałych obrażeń w reakcji i naładowaniu Szarży Żywiołów obu postaci.

Najlepsza broń dla Yae Miko

Broń Yae Miko powinna skupiać się na zwiększaniu jej CRIT DMG lub ATK. Umiejętności broni powinny dodawać premię do umiejętności żywiołów posiadacza lub zapewniać dodatkowe wzmocnienie obrażeń.

Polecana broń: Prawdziwość Kagury, Widsith, Przewodnik po magii.

Najlepsze artefakty dla Yae Miko

Zaleca się użycie zestawów artefaktów Złotej Trupy (4 sztuki) lub Gilded Dreams (4 sztuki), aby zwiększyć obrażenia od żywiołów Yae Miko lub jej Mistrzostwo Żywiołów.

Najlepsze zespoły

Umieść Yae Miko w drużynie, w której będzie mogła wywoływać reakcje dzięki swoim umiejętnościom żywiołów. Jako sub-DPS nigdy nie pozostanie długo na boisku. Potrzebujesz jej głównie do umieszczania swoich totemów.

Najlepsze zespoły: Agresywne/Przyspieszone, Przeciążone, Naładowane elektrycznie.

Źródło: gameranx.com