Genshin Impact: Odkryj szczegółowe wycieki zestawu i animacji Sethos

Genshin Impact: przecieki na temat Sethos, postaci, która pojawi się w aktualizacji 4.7

Wyciekły animacje Sethos

Animacje Sethos zostały ujawnione w wersji beta Genshin Impact 4.7. Sethos, obok Clorinde i Sigewinne, to nowe postacie, które zostaną dodane w tej aktualizacji. Wydanie wersji 4.7 Genshin Impact z tymi nowymi postaciami zaplanowano na 5 czerwca 2024 r.

Wyciek zestawu Sethos

Sethos to 4-gwiazdkowa postać typu elektrołuk. Oto zestaw Sethos oparty na nieoficjalnych źródłach i może ulec zmianie.

Podstawowe umiejętności Sethos

Jego normalny atak: używa łuku, aby oddać do 3 kolejnych strzałów. Jego Naładowany Atak: wykonuje precyzyjny strzał ze zwiększeniem obrażeń. Jego Atak Nurkowy: powoduje deszcz strzał w powietrzu, po czym spada na ziemię i zadaje obrażenia obszarowe przy uderzeniu.

Jego Talent Żywiołów Starożytny Rytuał: Grzmiące Piaski przywołuje moc piorunów, aby zadać wrogowi obrażenia elektryczne. I na koniec, jej Tajny Rytuał Ataku Ostatecznego: Przebijacz Cienia Zmierzchu przekształca jej normalne ataki w Pociski Zmierzchu, które zadają obrażenia zwiększone dzięki jej Mistrzostwu Żywiołów.

Talenty pasywne

Sethos posiada pasywne talenty, które zwiększają jego umiejętności, takie jak Reflected Revelation, Black Kite’s Enigma i The Sand King’s Boon.

Konstelacje Sethos

Konstelacje Sethos obejmują Pieśń Duchów Zamkniętej Świątyni, Papirusowe Pismo Cichych Sekretów, Odę do Mędrca o wschodzie Księżyca, Dobroczynne upierzenie, Zapis Płonących Piasków Opuszczonego Boga i Księgę Świątyni Przebywającego Słońca.

Premiera wersji 4.7 Genshin Impact z postaciami Clorinde, Sigewinne i Sethos zaplanowana jest na 5 czerwca 2024. Aby uzyskać więcej wiadomości o grach wideo, zapisz się do newslettera ClutchPoints Gaming!

Źródło: www.bing.com