Genshin Impact: nowy system szyn gwiazdowych Honkai do wdrożenia

Jak Honkai Star Rail może wzmocnić wrażenia z uderzenia w Genshin

Pomimo tego, że są produkowane przez tę samą firmę, Honkai Star Rail i Genshin Impact różnią się pod wieloma względami. Warto zauważyć, że w związku z wydaniem po Genshin, Star Rail wykorzystało swój status nowej właściwości HoYoverse do aktualizacji i naprawienia problemów napotkanych w poprzednich grach. W rezultacie starsze obiekty HoYoverse musiały nadrobić zaległości, aby dotrzymać kroku postępowi, jaki poczynił Star Rail. Chociaż zwykle odnosi się to do poprawy jakości życia, małe funkcje dodane w Honkai Star Rail dodają tyle życia do gry i zdecydowanie powinny zostać dodane do Genshin Impact.

Godnym uwagi dodatkiem w Honkai Star Rail jest dialog w drużynie. Niedawno w wersji 1.5 Star Rail dodał mały szczegół, który ogólnie odgrywa ważną rolę w rozwoju postaci. Teraz podczas dodawania określonych członków drużyny do określonych kompozycji postacie będą miały specjalną linię dialogową w zależności od tego, które postacie są w drużynie. Na przykład, jeśli Kafka dołączy do grupy z postacią Express Crew, taką jak Himeko, powie: „Och, Express Crew. Wygląda na to, że dość często będziemy łączyć siły, co? » Te małe momenty z postaciami wnoszą tak wiele do budowania świata i projektowania Star Rail. Taka funkcja uczyniłaby Genshin Impact jeszcze silniejszym, szczególnie ze względu na dużą liczbę grywalnych postaci.

Gracz na Reddicie podkreśla ten punkt, udostępniając listę potencjalnych linii dialogowych, które mogłyby mieć niektóre postacie Genshin, gdyby HoYoverse dodał tę funkcję w przyszłej aktualizacji. Obejmuje to linie dialogu pomiędzy Lisą i Podróżnikiem, Shinobu i Itto, Gorou i Kokomi, Zhongli i Hu Tao, Dehyą i Candace, a także Amber i Eulą. Dodatkowe interakcje dialogowe między połączonymi postaciami to świetny sposób na przypomnienie graczom o relacjach i powiązaniach, jakie ma lista grywalnych postaci, nawet jeśli nie są one istotne dla bieżącej historii.

Genshin Impact mógłby ukraść tę funkcję z Honkai Star Rail

Biorąc pod uwagę ponad 70 grywalnych postaci w obecnym składzie, opracowanie tak wielu linii dialogowych może być zbyt dużym zadaniem. Przy tak wielu powiązaniach między połączonymi ze sobą postaciami, szczególnie tymi, które dzielą ten sam region, można to z łatwością przełożyć na setki linijek dialogów, które HoYoverse musiałby nagrać. W przypadku gry takiej jak Honkai Star Rail, która jest wciąż na wczesnym etapie, jest to zadanie znacznie łatwiejsze do wykonania. Ostatecznie, choć mogłoby to uczynić Genshin Impact silniejszym, opartym na postaciach doświadczeniem, na tym etapie może to nie być wykonalne. Ogólnie jednak taka funkcja pomogłaby Genshinowi poczuć się tak żywym jak Star Rail. Choć może się to wydawać nieistotnym szczegółem, gracze przywiązują się do takich rzeczy. Chociaż ostatecznie to HoYoverse podejmuje decyzję o tym, co dodać do Genshin Impact i Honkai Star Rail, taka funkcja byłaby jedną z najlepszych rzeczy, jakie Genshin mógłby ukraść.

Źródło: thenerdstash.com